reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Fazerka nie przejmuj się, jestem tu od niedawna, ale uważam, że dobrze ogarniasz :-) to jakaś frustratka do Ciebie pisze!
 
reklama
Co do klopotow - Wy tez dostajecie taka zolta koperte z papierami w srodku ? Na kopercie jest naklejka dokad dzwonic.

Dostałam taką tylko jakby karte ciąży, gdzie są różne dane nas rodziców i lekarze i położne tam różne dane wpisują.
Niestety ale kontaktowy tel to dostałam dopiero od położnej, a do szpitala tel dopiero około 22tc. Także na początku ciąży to nie miałam pojęcia z kim się kontaktować - dla dziewczyny z pierwszą ciążą to był koszmarny stres :p

fazerkamm
, dobrze ograniasz forum i praktycznie wszystkie ci to powiemy! :)
Niektórzy chyba powinni po prostu sobie kupić jakąś maść na przysłowiowy ból d**y, zamiast się tak wyrzywać na innych!

Iwona35 - gratuluje dorodnego małego :) Mój lekarz dokłanie tak samo postąpił z moim boczkiem - też przeszłam próby wątrobowe i też po prostu ucisk sugerował. Także pewnie tylko jakieś uciski mamy..

Baby shower chyba nie będę robić, może po prostu spotkanie ze znajomymi. Głównie dlatego, że nie chcę by goście myśleli, że się prezentów spodziewam jakiś :p

Mi piersi urosły na początku ciąży o jeden rozmiar właściwie i takie zostały. Pewnie jeszcze urosną jak się pokarm zacznie, chociaż nie wyobrażam sobie, że mogą być jeszcze większe :szok:
 
Zielona_stkr. ja na adamexa postawiłam i dzisiaj pojechaliśmy do sklepu i poprosiłam babkę żeby mi pokazała z tego adamexa właśnie modele pajero,aspena,barletta,barletta reinbow,a do tego do porównania jeszcze wózek tutek i x-lender ;-) zobaczyłam na żywo i gondole i spacerówki i tak było super porównać jak obok siebie stały(chyba nas miała dość ta sprzedawczyni,bo w rezultacie i tak nie podjęliśmy decyzji;-) o ile gondole się nie różniły jakoś super,ale spacerówki już tak-oparciem,budką,pałąkiem,podnóżkiem i szelkami.I wybraliśmy aspenę.teraz tylko wachamy się z kolorem,napewno jakaś szarośc;-)
do tego porównaliśmy nosidełka maxi-cosi i te z zestawu do adamexów i zdecydujemy się na maxi cosi z bazą izofix.

Polecam tak sobie porównać jeśli się wahacie;-)

Aaaa i nie zwlekajcie za długo bo na niektóre modele czy kolory czeka się nawet do 8 tygodni,a to prawie 2 miesiące!;-)

Jakbym czytała o sobie☺
Też postawiłam na Adamex Aspena i jestem zadowolona-oczywiscie szary ale również miałam problem z wyborem bo trochę tych szarości mają, a na żywo inaczej wyglądają niż na zdjęciu niestety...
 
Mam prośbę do osoby, ktora wysyła do mnie prywatne wiadomości szkalujące osobę z forum. Nie życzę sobie takiego spamu, nie interesują mnie plotki i Twoje sprawy!!!! Przepraszam dxiewczyny, ale szlag mnie trafił jak zobaczyłam swoje prywatne wiadomości.
 
Jedną z rzeczy jaka mnie przeraża w moim przyszłym rodzicielstwie jest to, że moje dziecko zostanie trollem internetowym..

Dziś wieczorem uświadomiłam sobie jak wielki mam brzuszek, który muszę smarować kremem. Co tydzień mi to więcej czasu zajmuje :)
 
reklama
Mam prośbę do osoby, ktora wysyła do mnie prywatne wiadomości szkalujące osobę z forum. Nie życzę sobie takiego spamu, nie interesują mnie plotki i Twoje sprawy!!!! Przepraszam dxiewczyny, ale szlag mnie trafił jak zobaczyłam swoje prywatne wiadomości.
Zostalo to zgloszone do administrator aniaslu, takze prosze kierować do Niej wiadomosci, informacje w tej sprawie.

A ja jako moderator forum lipiec 2016 bardzo prosze o cierpliwosc i przepraszam za osobe, osoby ktore Cie niepokoja w wiadomosciach prywatnych. Niestety nie mam/mialam na to wplywu.
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry