reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie:)

wow fajnie ze niektore z Was czuja az tak czy dzidzia lezy w poprzek czy w inne pozycji:)ja nie czuje nie wiem..czuje tylko ze kopie-czasem mocniej czasem lzej...ale nie wiem jaka ma pozycje:)

Co do piersi-sluchajcie az tak ogromnie mi sie jeszcze nie powiekszyly a Wam? Wiadomo kazda z nas ma inna budowe inne piersi-wiec nie mozna sie tak sugerowac ze jednym bardzo jednym mniej..ale ogolnie mi sie nic nie saczy czuje ze troszke sie powiekszyly ale zeby az takkkk to nieeee nie sa tez jakies mega twarde-to dobrze czy nie dobrze? Mleko na pewno sie zbiera ale moze mniej..nie wiem jem wszystko co mozna w ciazy jesc i jem zdrowo-wiec nie wiem..

A co myslicie o herbatkach laktacyjnych???????????????????Pijecie teraz w ciazy slyszalyscie ze mozna pic ?

Ja ogolnie czuje sie dobrze-kregoslup owszem pobolewa-ale daje rade wytrzymuje:) Za tydzien zaczynam szkole rodzenia:)

Agnes, mnie sie NIC nie powiekszylo, ani nawet ociupinke, ale na razie sie tym nie przejmuje.

Nieufna, super, ze zeby masz w porzadku :) Co do babyshower - nie ma mowy, nie planuje :)

PS. To ja, Stokrotka, cos mi sie "stalo" z kontem - na razie nie bede mowila, co ;-) ;-) ;-)
 
reklama
moj biust tez o dwa rozmiary i zyje swoim zyciem a do tego mam na nim przeokropne czerwone rozstepy a z kolei na brzuchu nic a nic, ani pol. ale oprocz tego moje gabaryty w ogole niezmienione, waga +7 wiec jest ok.

wyprawke juz mam prawie skompletowana tzn ciuszki jakos tak juz od grudnia zbieralam i zbieralam no i mysle ze juz dosc chociaz czasem jak sie trafi na cos super to az ciezko sie opanowac ;D

bylam w Warszawie w MotherCare tuz przed zamknieciem ale troche sie rozczarowalam, wszystko bylo juz mocno przegrzebane i mocno tandetne, zostaly same jakies takie brzydkie te ubranka i gadzety, to juz nie bylo to samo mothercare co kiedys :( no ale nic, teraz to juz i tak temat zamkniety...
 
Jutro chcemy się przejechać do sklepu Świat dziecka pod Warszawą, gdzie jest podobno ogromny wybór wszystkiego i może kupimy łóżeczko.

ja też jeżdżę do tych sklepów,a mam dwa w okolicy i są super;-)

dzisiaj też byłam właśnie i już na 99% wybrałam wózek,trzymajcie kciuki żebym już nie zmieniała zdania bo jak to utrzymam przez weekend to w poniedziałek zamawiam;-)

Dżudka_88 ale już duże dzieciątko;-)super!
Agula_2016 udanego wyjazdu!
 
ja też jeżdżę do tych sklepów,a mam dwa w okolicy i są super;-)

dzisiaj też byłam właśnie i już na 99% wybrałam wózek,trzymajcie kciuki żebym już nie zmieniała zdania bo jak to utrzymam przez weekend to w poniedziałek zamawiam;-)

Dżudka_88 ale już duże dzieciątko;-)super!
Agula_2016 udanego wyjazdu!

Asia, jaki wybralas?? :)
Moze mi to w czyms pomoze...
 
moj biust tez o dwa rozmiary i zyje swoim zyciem a do tego mam na nim przeokropne czerwone rozstepy a z kolei na brzuchu nic a nic, ani pol. ale oprocz tego moje gabaryty w ogole niezmienione, waga +7 wiec jest ok.

wyprawke juz mam prawie skompletowana tzn ciuszki jakos tak juz od grudnia zbieralam i zbieralam no i mysle ze juz dosc chociaz czasem jak sie trafi na cos super to az ciezko sie opanowac ;D

bylam w Warszawie w MotherCare tuz przed zamknieciem ale troche sie rozczarowalam, wszystko bylo juz mocno przegrzebane i mocno tandetne, zostaly same jakies takie brzydkie te ubranka i gadzety, to juz nie bylo to samo mothercare co kiedys :( no ale nic, teraz to juz i tak temat zamkniety...

Tez byłam myślałam ze jeszcze cos drapne w super cenie i w sumie kupiłam rampersa ale 68 wiec bardziej na zimę i jeansy na 62 reszta porażka tak jak mówisz tandetne a to co fajniejsze to jakies mikro rozmiarki. A w którym byłaś? :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Zielona_stkr. ja na adamexa postawiłam i dzisiaj pojechaliśmy do sklepu i poprosiłam babkę żeby mi pokazała z tego adamexa właśnie modele pajero,aspena,barletta,barletta reinbow,a do tego do porównania jeszcze wózek tutek i x-lender ;-) zobaczyłam na żywo i gondole i spacerówki i tak było super porównać jak obok siebie stały(chyba nas miała dość ta sprzedawczyni,bo w rezultacie i tak nie podjęliśmy decyzji;-) o ile gondole się nie różniły jakoś super,ale spacerówki już tak-oparciem,budką,pałąkiem,podnóżkiem i szelkami.I wybraliśmy aspenę.teraz tylko wachamy się z kolorem,napewno jakaś szarośc;-)
do tego porównaliśmy nosidełka maxi-cosi i te z zestawu do adamexów i zdecydujemy się na maxi cosi z bazą izofix.

Polecam tak sobie porównać jeśli się wahacie;-)

Aaaa i nie zwlekajcie za długo bo na niektóre modele czy kolory czeka się nawet do 8 tygodni,a to prawie 2 miesiące!;-)
 
hej dziewuszki
Przepraszam ze ja tylko tak o sobie ale jest mi cholernie przykro, staram się jak mogę, dbam o nasze forum jak tylko mogę i potrafie, zawsze kieruje się dobrem forum a nie wlasnym, az tu nagle dostaje dziś wiadomość prywatna z oskarżeniami, epitetami skierowanymi w moja osobe oraz druga wiadomość w której dalej jestem oskarzana, szykanowana, obrazana i zastraszana... związku z tym bardzo bardzo proszę o nie komentowanie takich postow, ani wiadomości prywatnych, żeby nie zrobil się niepotrzebny kwas. Nie mam pojęcia co ta osoba ma na celu ale wierze w to ze większość z Was uważa iż spełniam się w roli Waszego moderatora i jest zadowolona z mojej osoby. Dodam iz odpowiednie osoby tu na forum baby boom zostały już o tym fakcie poinformowane i mam nadzieje ze sprawa szybko się zakończy.
zycze wszystkim dobrego dnia
moderator
fazerkamm
 
Ojej przykro mi ze ktos robi Ci cos takiego :( ludzie sa okropni...
Ja jestem prze zadowolona z Twojej osoby jako moderatora i uważam ze jesteś dobra duszyczka tego forum :) wysyłam uściski i buziaki prosto do Grecji :*


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Tez byłam myślałam ze jeszcze cos drapne w super cenie i w sumie kupiłam rampersa ale 68 wiec bardziej na zimę i jeansy na 62 reszta porażka tak jak mówisz tandetne a to co fajniejsze to jakies mikro rozmiarki. A w którym byłaś? :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

w Wola Parku, dokladnie jak tylko cos fajnego bylo to dla wczesniaczkow wiec starczyloby na max tydzien/dwa, wyrzucone pieniadze...

Swiat Dziecka rzeczywiscie super sklep i tak jak juz wczesniej ktoras z Was pisala - nie czekajcie na ostatnia chwile bo moze sie tak okazac ze Dzidzius sie urodzi a nie bedziecie jeszcze miec wozka :(
 
reklama
w Wola Parku, dokladnie jak tylko cos fajnego bylo to dla wczesniaczkow wiec starczyloby na max tydzien/dwa, wyrzucone pieniadze...

Swiat Dziecka rzeczywiscie super sklep i tak jak juz wczesniej ktoras z Was pisala - nie czekajcie na ostatnia chwile bo moze sie tak okazac ze Dzidzius sie urodzi a nie bedziecie jeszcze miec wozka :(

O widzisz ja tez byłam w Wola :) moze nawet sie minęłyśmy ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry