reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Robiłam sobie dla siebie bo bolały mnie ma początku nerki, ale w poprzedniej ciąży miałam bakterie coli i też zanosiłam w normalnym pojemniku na mocz jałowym. 50 ml trzeba oddać. Jest kreska chyba na niektórych pojemnikach to jakieś pół pojemnika.
 
Czesc dziewczyny jestem załamana ;( jestem w szpitalu z corka bo wyszly jej zly wyniki krwi ;((((( jestem zestresowana brzuch mi sie stawia i boli
mój gin ma dzisiaj dyżur w szpitalu zapytam sie czy mnie zbada ;( mam naprawde serdecznie dość..
 
Olcia, wiadomo już co córce jest? Trzymajcie się!
Dżudka - :)

Mam nadzieję, że doczekam takich fajnych kopniaczków, że już niedługo...
 
hej dziewczyny, nie bylo mnie od poniedzialku i chcialam dzisiaj nadrobic ale chyba za duzo tego. dopadlo mnie straszne grypsko :( temperatura 38 stopni przez 3 dni mnie trzymala....
chcialam podziekowac chyba Jolci za te przepisy za syropy z cebuli i czosnku. zrobilam czosnkowy i lecze sie nim. Chyba pomaga bo dzisiaj wyszlam nawet z pod poscieli.

wczoraj mialam polowkkowe, pojechalam na nie taka chora, przykro mi bylo,ze nie moge sie z niego cieszyc w pelni przez to chorubsko:(

na szczescie maz mnie wspomagal fizycznie i psychicznie wiec dalam rade. spodziewamy sie pierwszej coreczki :) calkiem zdrowa i calkiem ruchliwa wiec przynajmniej mam potwierdzenie tego co czuje w brzuchu.istne szalenstwo.

Gratulacje corci!! Duzo zdrowka.
Paula
Moja corcia sie urodzila 59cm dluga i miescila sie w 56 pajace a synek znow urodzil sie mniejszy i ciuszki 56 czasami na nim wisialy, wiec lepiej miec z kazdego rozmiaru po pare sztuk.
Ja tez kocham wiosne
Czesc dziewczyny jestem załamana ;( jestem w szpitalu z corka bo wyszly jej zly wyniki krwi ;((((( jestem zestresowana brzuch mi sie stawia i boli
mój gin ma dzisiaj dyżur w szpitalu zapytam sie czy mnie zbada ;( mam naprawde serdecznie dość..

Duzo zdrowka dla corci a ty sie kochana nie
denerwuj sie.
Dziewczyny nie wiem co jest ale od paru dni nie mam sil , jestem ciagle padnieta brak mi energii :(.
 
spodziewamy sie pierwszej coreczki :)
Gratulacje :)

Lila tak dostalam zgodnie z tym jak było wypłacane wynagrodzenie czyli 10tego. Ale przelew przyszedł nie z zusu tylko od firmy normalnie. Podobno tak teraz jest że ZUS wypłaca pracodawcy a on nam. Jestem na zwolnieniu od 1 grudnia i dostalam już dwa pełne wynagrodzenia i tak jak pisalam było większe niż to co otrzymywałam. Z tego co wiem naliczajac zasiłek chorobowy biorą średnia z całego roku i w ten sposób wypłacaja. A że zwolnienie jest ciągiem łącznie soboty i niedziele to stąd wychodzi więcej☺
Jeśli firma zatrudnia więcej niż 20 osób to wtedy pracodawca wypłaca zasiłek chorobowy pracownikowi tak jak wcześniej otrzymywało się wypłatę( u mnie akurat to jest 10).
 
olcia, to na pewno nic poważnego, trzymajcie się!!!

margerrita, jeszcze wracając do tematu konfliktu czy niezgodności, mi 3 tygodnie temu pobrali krew do badania w ramach programu PREVFNAIT. Tutaj więcej na ten temat (w skrócie chodzi o konflikt płytkowy).
Link do: O programie
 
uff dziewczyny kamien spadl mi z serca..

Zrobilam corce morfologie bo dostala alergii i przeziebienie ja wzielo i poszlam do lekarza a lekarka do mhnie ze zle wyniki krwi ze ona ma cos ze szpikiem kostnym :o
nastraszyla mnie nawet nie badajac dziecka kazala jechac do szpitala..

W szpitalu lekarz powiedzial ze ma zanizone wyniki hbo jest przeziebiona alergia i czy mam cpr ? a ja mowie ze lekarka nawet mi dziecka nie zbadała kazala jechac do szpitala. Dostalismy zastrzyk w tylek , antybiotyk i za 2 tygodnie powtórzyć bad. krwi i crp zrobić i kontrola u lekarza (innego).


oczywiście znow mnie tak brzuch bolał ze maskara teraz schodzi ze mnie stres i mlody kopie jak oszalały..
 
reklama
Do góry