reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Olcia9250 współczuję stresu. Dobrze, że trafiliście na mądrego lekarza w szpitalu. Ale możecie wyjść do domu czy trzeba zostać?
 
reklama
Olcia zdrówka dla Córci :) na pewno bedzie dobrze :)

Dziewczyny pisalyscie o promocji w Reserved. Byliśmy z Michałem w Wola Parku i takie śliczności kupiliśmy, wszytko na 62cm oprócz koszuli szarej i swetra granatowego na 68cm, nie moge sie napatrzeć!! Michał wybierał jak szalony hihihi...juz sie nie moge doczekać aż go bede stroić w te wszystkie cudeńka :) tyle ciuszków za 70zl i w dotyku sa rewelacyjne :-) polecam sie wybrać jeśli macie możliwość :-))
890d9e5e54b3b8c786a56d17856c46bb.jpg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Daria gratuluje córeczki :)

Olcia dobrze, ze już jesteś spokojna. Oby córka szybko wyzdrowiala.

Paula jak tatusiek szalał z ubraniami to zobaczysz co się będzie działo w sklepie z zabawkami !
 
Olcia zdrówka dla Córci :) na pewno bedzie dobrze :)

Dziewczyny pisalyscie o promocji w Reserved. Byliśmy z Michałem w Wola Parku i takie śliczności kupiliśmy, wszytko na 62cm oprócz koszuli szarej i swetra granatowego na 68cm, nie moge sie napatrzeć!! Michał wybierał jak szalony hihihi...juz sie nie moge doczekać aż go bede stroić w te wszystkie cudeńka :) tyle ciuszków za 70zl i w dotyku sa rewelacyjne :-) polecam sie wybrać jeśli macie możliwość :-))
890d9e5e54b3b8c786a56d17856c46bb.jpg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
super ale ja nadal nie znam płci wiec dziś zaszalałam i kupiłam pierwsze ubranko dla dzidzi z kubusiem puchatkiem:)
 
reklama
Kamcia - no nie wiem uparcie twierdzi ze nie bedzie rozpieszczał hehe, ale cos mi sie wydaje ze zmieni podejście jak sie Mały pojawi :) fajnie by było bo ja jestem typem ze kupiłabym wszystko i nie żałuje kasy a to moja wada bo za duzo wydaje :p

Julita - my tez pierwsze ubranko jakie kupiliśmy nie znając płci było z Puchatkiem w zestawie body spodenki i czapa i w sumie jak teraz na to patrzę to jest to bardziej dla chłopczyka :D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry