reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Cześć Dziewczyny,

Wybrałam się dzisiaj na spacer i ożyłam :) pięknie świeci słonko, ptaszki ćwierkają, tylko troszkę chłodno, ale opatuliłam się i trochę pospacerowałam. KOCHAM wiosnę i już nie mogę się jej doczekać aż zawita w pełni. Już się nie mogę doczekać aż będzie cieplej i będę mogła się relaksować u Mamy na wsi :)

Dziewczyny wyjęłyście mi pytanie z ust, jak byłam na spacerze to myślałam o tych ciuszkach dla Dzidziunia i tak sobie pomyślałam, ze napiszę do Was w tej sprawie ale ktoś mnie uprzedził hihi :) Ostatnio byłam z Michałem na zakupach i się sprzeczaliśmy on uważa że ciuszki na 56cm są za małe bo on miał 59cm jak się urodził, ale w smyku np. pajace na 62cm są jakieś takie "wielkie". Sama nie wiem jakie kupować, mamy kilka szt i wszystkie na 62cm, mój małżon nie może zrozumieć, że Franek nie koniecznie musi mieć tyle co on jak się urodzi. On twierdzi że chłopcy są więksi i nasz Dzidziulek również będzie "długi". ech....

Jeśli chodzi o niezgodność gr krwi to też mam rh- a Michał rh+, ale robilam przeciwciała i wyszło że nie mam więc gin powiedział, żeby się nie stresować i powtórzymy badanie za jakiś czas..

Niecierpliwie czekam na połówkowe a to dopiero 15 marca. :(

No i czekamy aż deweloper "odda" nam mieszkanie żebyśmy mogli je wykończyć, ale ma delikatną obsuwę jakieś 2 miesiące :/ miał oddać w styczniu a jest koniec lutego a końca jak nie było widać tak nie widać...mam nadzieję że się wyrobimy z remontem bo jak się Mały urodzi to nie wiem gdzie zamieszkamy, chyba w namiocie :) teraz wynajmujemy pokój, więc nie wiem czy wspólokatorka byłaby zadowolona z małego płaczącego nocami bobasa a to jej mieszkanie :( nie ma mowy żeby zamieszkać u teściów albo mojej mamy...mam nadzieję że los będzie nam sprzyjał i ze wszystkim zdążymy. już się nie mogę doczekać aż uwijemy sobie wspólne gniazdko, będzie czysto i przyjemnie i zamieszka z nami nowe życie :) aż się boję ze coś się wydarzy bo za pięknie to wszystko wygląda..


ściskam Was mocno, trzymam kciuki :) chorującym życzę zdrówka :* i wszystkim którym coś dolega żeby sobie odeszło daleko i żebyście były radosne :))

odnośnie ruchów maluszka..jestem pewna że kopie mały Franuś :) zazwyczaj wieczorkiem jak leżę na lewym boku, takie delikatne puknięcia :) cudowne uczucie :))
 
reklama
Lizzy, ja też nie...Tak, mam wizytę w poniedziałek, na którą masz?
Ruda, Julka, Papagena - dzięki za podniesienie na duchu :)
Aga, do dwóch miesięcy????????????????? Matko, za co ja będę żyć, zwłaszcza, że teraz Arek ma też przestoje w robocie, porażka!!!! Jeszcze nie wiem jaka płeć, może w poniedziałek mi powie, jak zrobi usg :)
Needi - dzięki :/ To ciekawe, ile poczekam, ugh :/ Też mam żurek haha.
Julita, musisz poradzić się lekarza. A robiłaś już glukozę?
Dżudka, a ten pierwszy raz kasę z zusu to dostałaś też w terminie swojej dotychczasowej wypłaty?
Daria, gratuluję Córeczki i oczywiście zdrówka życzę!!!
Paula - też uwielbiam wiosnę. Wszystko będzie dobrze! Życzę, żebyście ze wszystkim zdążyli, i sobie też tego życzę, bo też nas czeka remont, ale czekamy na cieplejsze dni, a zwłaszcza noce.
 
krew to w moczu ma jakąś inną nazwę o ile pamiętam...? tez mi wyszła ale to od zapalenia wszystko i dla świętego spokoju lekarz kazał mi zrobić posiew. teraz codziennie pije żurawine. ostatnio miałam przerwę 2 dni i znowu mnie coś zaczęło łapać.


Julka, a na mocz miałaś pojemnik jak na normalne badanie czy taki specjalny?
 
A ja znowu dostałam reklamowe ciuszków od siostry ale już ostatnią :p także miesiąc w miesiąc będę po trochę dokupowac żeby nas nie zniszczyły finansowo wydatki :)
 
reklama
Gwiazda Ale masz przeboje z tymi bolami. Mnie od dwóch dni rwą boki i pachwiny. Momentami nie mogę się wyprostować

Dziś dostałam od neurloga świstek że wskazaniem na drugie CC :(
Ktoś wie ile przed terminem trzeba się umawiać w szpitalu?

A możesz napisać z jakiego powodu? Bo też chodziłam i może o czymś nie wiem ....
 
Do góry