reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam
Julka Zielona trzymam kciuki żeby wszystko było ok

u mnie dzisiaj paskudna pogoda całą noc wiało a teraz pada
od dzisiaj "odchudzam się" tzn wracam do regularnego jedzenia ostatnio trochę odpuściłam i już czuję się jak słoń a gdzie tam lipiec
 
idę na 16 ale do innego ginekologa. mój nie odpisał ani nie iddzwonił. jak zadzwoniłam to zaczął mówić że dziś nie da rady bo ma mnóstwo wizyt i powiedział żeby jechać na konsultacje do szpitala bo niby szkoda "moich pieniedzy". mówię mu ze chciałam się najpierw z nim skonsultować bo jest moim prowadzącym a do szpitala man daleko to powiedział ze man jechać do szpitala bo on nie da rady dzis. popłakałam sie ze złości. zadzwoniłam do innego nad którym się zastanawiałam zeby byl prowaezacy. popytał o wszystko i kazał przyjechać na 16 to zobaczy co się dzieje i wtedy zdecydujemy co dalej.. jest lekarz i lekarz..
 
witajcie :) jeszcze dobrze się dzień nie zaczął a ja zasypiam na stojąco..nie wiem potrzebuje tyle snu ze szokkk zwłaszcza rano. Do tego strasznie mnie boli głowa już 2 dzień nie chce mi się nawet w pracy gadać z nikim a do tego wczoraj wieczorem moja koleżanka się na mnie chyba uwzięła..zaczęła mi mówić pytać czy mam takie badania zrobione czy nie a jak nie to nie dobrze..ale dlaczego bo powinnam mieć to bo to chodzi o dziecko a dlaczego tamtego i tego nie zrobił a zrobił to i tamto.......................myślałam ze zwariuje...przez nią zaczęłam czytać na necie denerwować się i nakrecacccc szkoda slow...Ja myślę ze każda z nas przechodzi inaczej ciążę ma inne dolegliwości inne przypadki innych lekarzy inne przychodnie i każdy ma inne badania..każda przychodnia wykonuje w innych terminach badania..czy to każda ciąża jest taka sama i badania tez? Powiem Wam ze zwariować można było wczoraj z nią..
 
idę na 16 ale do innego ginekologa. mój nie odpisał ani nie iddzwonił. jak zadzwoniłam to zaczął mówić że dziś nie da rady bo ma mnóstwo wizyt i powiedział żeby jechać na konsultacje do szpitala bo niby szkoda "moich pieniedzy". mówię mu ze chciałam się najpierw z nim skonsultować bo jest moim prowadzącym a do szpitala man daleko to powiedział ze man jechać do szpitala bo on nie da rady dzis. popłakałam sie ze złości. zadzwoniłam do innego nad którym się zastanawiałam zeby byl prowaezacy. popytał o wszystko i kazał przyjechać na 16 to zobaczy co się dzieje i wtedy zdecydujemy co dalej.. jest lekarz i lekarz..
nie no tez masakra..bo on nie da rady..wiadomo pewnie ma wiele pacjentek z rożnymi przypadkami...ale powinien chociaż pod koniec dnia powiedzieć żebyś przyszła bez przesady to sa właśnie lekarze...
 
Julka, ja w poprzedniej ciąży miałam super lekarkę. Bardzo dobry specjalista, ale kolejki do niej na 2-3 miesiące a nigdzie nie miała prywatnego gabinetu. Mówiła, że reaguje na smsy i żeby pisać w razie problemów. Jak pojawiło się krwawienie, to oczywiście nie mogłam się z nią skontaktować. A na dodatek ponieważ zawsze było do niej dużo chętnych, to się wściekała jak ktoś prosił o nadprogramowe przyjęcie. Zawdzięczam jej diagnozę i to, że w końcu udało mi się zajść w ciążę, ale jednak teraz poszłam do innej. Ma swój gabinet i mówi, że zawsze może dodatkowo przyjąć jak jest potrzeba. Odbiera telefony i jest uprzejma..
Doskonale rozumiem Twoją sytuację i bardzo współczuję. Oby ten drugi lekarz był lepszy..
 
Cześć gdzie jest Malinowamarta?
Kolejny dzień odpieluchowania i kolejne'' ja cierpie dole'' cisnace się na usta. Postęp- zero.
 
Julka89.89 dobrze ze ten drugi Cie przyjmnie... trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze!

Swoja droga dla mnie taki lekarz prowadzący co nie ma czasu dla swojej pacjentki to nie lekarz i nie warto korzystać z uslug takowego... noe wyobrazam sobie zeby moj ginekolog nie chcial mnie zbadac jak cos by sie dzialo...

Agnesdem nie sluchaj innych zarowno teraz jak i urodzisz (tym bardziej jak urodzisz) bo zwariujesz!! Ja wszystkim powtarzalam ze juz mieli okazje wychowywać swoje dzieci, czy tez chodzic w ciazy.. to niech sie do mnie nie wracają... kazda ciaza i kazde dziecko jest inne, nie ma co porównywać.
 
mendoza u mnie podobnie było chociaż ja zaszłam w ciążę bez wspomagaczy, on jedynie mi mówił ze jestem zdrowa i w końcu zajde. zawsze uśmiechnięty, miły, nowy gabinet. jak na początku do niego chodziłam to zawsze miał czas i przedewszystkim wizyty umawialiśmy z tygodnia na tydzień a teraz na koniec marca najbliższa. ale nie chce lekarza który będzie miły sympatyczny i uśmiechnięty a nie będę mogła na niego liczyć w kryzysowej sytuacji. musze czuć to bezpieczeństwo. dalej mnie ten brzuch boli . napewno przyczynił się do tego poranny stres.
 
reklama
Julka89.89 dobrze ze ten drugi Cie przyjmnie... trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze!

Swoja droga dla mnie taki lekarz prowadzący co nie ma czasu dla swojej pacjentki to nie lekarz i nie warto korzystać z uslug takowego... noe wyobrazam sobie zeby moj ginekolog nie chcial mnie zbadac jak cos by sie dzialo...

Agnesdem nie sluchaj innych zarowno teraz jak i urodzisz (tym bardziej jak urodzisz) bo zwariujesz!! Ja wszystkim powtarzalam ze juz mieli okazje wychowywać swoje dzieci, czy tez chodzic w ciazy.. to niech sie do mnie nie wracają... kazda ciaza i kazde dziecko jest inne, nie ma co porównywać.
Masz racje tym bardziej ze chodzi prywatnie i płaci nie małe pieniądze za wizytę...
 
Do góry