reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Margerrita, ciężko wyobrazić sobie co teraz czujesz, tulę :*

Ja chciałam pracować jak najdłużej i co - jestem już na zwolnieniu, różnie się układa.


Dziś wyjęli wreszcie Maćkowi dren i od razu młody przespał bez budzenia się przez kaszel 3h. Minus taki, że buszowal aż do teraz. Ale od razu inne dziecko, długo siedział i się bawił, nie skarżył się, że go boli, nie gorączkował w dzień. Mamy zacząć rehabilitację płucka. Crp nam spadło do 1, czyli nie ma żadnego stanu zapalnego. Podejrzewają, że gorączka może być od wejścia centralnego, wzięli krew na powiew. Powoli do przodu :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@margerrita mocno przytulam! Nie bądź na siebie zła, że płaczesz i tak jesteś ogromnie silna i dzielna, pamiętaj o tym.

Ja nie biorę nospy. Jak coś boli albo jest napięte to wiem, że albo za dużo biegania i załatwiania różnych spraw, albo za dużo stresów. Jak poleżę i odetnę się od problemów to zazwyczaj pomaga. Ale widzę, że muszę coraz bardziej hamować w stosunku do mojego trybu życia sprzed ciąży. Szkoda, że teraz formalności kredytowo-mieszkaniowe przed nami i już mi kilka razy ręce opadły. Załatwić cokolwiek z pracodawcą urasta do rangi cudu...
 
Ostatnia edycja:
Malinka bardzo sie cieszę :) juz bedzie tylko lepiej na pewno :) buziaki i tulaski :*

Ja tez mam aplikacje happy baby, najfajniejsza chyba ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Papagena skąd ja to znam...tez ogarniamy kredyt..pracodawca to nic w porównaniu z tym co robią teraz banki :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
stokrotka mieszkanie kupujemy :laugh2: ja na twardnienie brzucha wypijalam sobie wieczorem magnez, staram sie nie stresowac, nie denerwowac, pomoglo...!

Gratuluje rychlego zakupu mieszkania! :) Sama wolalabym po stukroc mieszkac w mieszkanku, niz w starym domu, w ktorym zawsze jest cos do zrobienia...

Marynka, piszesz o stresie - staram sie nie stresowac, prowadze raczej bardzo oszczedny tryb zycia, a te skurcze to tak noca, albo calkiem o poranku, kiedy generalnie powinnam byc najbardziej zrelaksowana. Chyba ten magnez sobie sprawie, zwlaszcza, ze i o tym na samym poczatku lekarz mowil.

@Zielona_stokrotka, pierwsza rzecza ktora powinno sie zrobic to wlasnie polozyc, nogi ciut wyzej. brzuch twardnieje, bo sie macica rozciaga. ale jak masz regularnie trwadniecia i napiecia to tez sygnal, ze macica przygotowuje sie do porodu.
lekarze zalecaja tak jak pisza dziewczyny, magnez i nospe. to sie tez podaje w szpitalu gdy sa przedwczesne skurcze.
to, ze brzuszek twranieje jest ok, ale gdy sa pobolwania, ciagniecia i jakies nagle ataki bolu to ja bym skonsultowala.
a co do lekow, to sie zgadzam lepiej mniej niz wiecej.
jednak wole wziasc nospe gdyby cos sie dzialo niepokojacego


@marynka czasem tak jest, ze czlowiek nie planuje tego by zostac a zostaje. ja bylam rok w Anglii, ciezko bylo wrocic, ale studia, ostatni rok (bo to byla dziekanka) jednak byly wazne.

Dziekuje za informacje, margerrita.

Co do wyjazu, my tez wyjechalismy, kiedy bylam krotko po rozpoczeciu studiow. Coz, do Polski juz nie wrocilismy :)

@Zielona_stokrotka - to moga być skurcze Braxtona-Hicksa. Albo bobas daje Ci znać, że coś mu nie odpowiada. Wrzucam link, może znajdziesz tu jakąś odpowiedź dla siebie.
https://parenting.pl/portal/twardniejacy-brzuch-w-ciazy

Dziekuje!

Margeritta, przytulam rowniez...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry