reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ale ja słyszę konkretnie serce tzn coś co wali rytmicznie, wczoraj ok 160 na min, ale teraz się dowiedziałam ze to może być łożysko, w życiu i tym nie wiedziala
 
Kurcze ja tez jestem ofiara fast foodow, wstyd, a cola boze jak ona smakuje... ja takich rzeczy nigdy. nic, a teraz strach do sklepu wejsc :eek:

dzisiaj na obiadek brokulowa i BIGOS duzo BIGOSU :yes: tez mialam miec ogorkowa, zjedzone ogory :unsure::laugh2:

co do plci to wrozb i kalendarzy nie stosuje, poczekam na medrca szkielko i oko czyli 15 lutego. ale moja twarz mowi mi, ze to dziewczynka (z gladkiej jak pupcia niemowlaka zamienila sie w d... tatara, albo to to smieciowe jedzenie :wściekła/y::wściekła/y:), ruchow tez nie czuje, a przeciez to 2. ciaza i skonczony 17 tydzien :confused: u mnie juz +4 kg, apetyt dopisuje. Brzuch juz spory, jeszcze nic nim nie zrzucam, ale to kwestia dni :laugh2:Jem kiedy mam ochote i kiedy nie mam, bez stalych por :rolleyes2: Moja mama w pierwszej ciazy z siostra z 39 kg (sic! wzrost 152 cm) dobila do 70 kg, pozniej z nami bylo lepiej, ale mowila ze miala taki wilczy apetyt, ze juz przy mnie (3. dziecko) sie glodzila pod koniec, bo bala sie urodzic znowu ponad 4 kg dziecko, przy jej drobnej budowie. Wyskoczylam w 42 tyg. ciazy mialam 3900 g i 58 cm...

Chorowitki zdrowka! Reszta milego wieczoru
 
Maryńka ale mnie rozbawiłaś z tą dupa tatara [emoji106][emoji12] wg tego też powinnam mieć córkę a z usg wychodzi syn wiec nie wiem na ile to się sprawdza. Mi rownież apetyt dopisuje.... A Twoja mama mimo niskiego wzrostu to i tak z mega niska waga zaczynała ciąże -39 kg?! Toć to waga piórkowa! [emoji12][emoji86]
 
Tez pochłaniałabym tylko śmiecie jedzenie, wczoraj pizza i cola [emoji18] a dzisiaj miałam wielką ochotę na chisburgera [emoji14] ale odeszłam się smakiem hmmm,za to jak dotarłam do domu to pochłonęła 3 kanapki z ogórkiem konserw. i do tego 2 jajka sadzone [emoji56] . Często myślę o jedzeniu mimo że nie jestem głodna.A jak juz głódnie dopadnie to pochlaniam bez zastanowienia [emoji15] [emoji29] W poprzedniej ciąży miałam cukrzycę i teraz boje się ze pewnie się powtórzy.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry