reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Iwona nie przejmuj się, ja nie zwracam uwagi na takie teksty, a pewnie jak ludzie zobaczą, że jestem w ciąży ( teraz spory już brzuch zakrywa mi zimowa szeroka kurtka) to też będą gadać. Tylko, że u mnie to 4 dziecko i każde z moich dzieci było planowane. O tą ciążę staraliśmy się pona pół roku. Chciałam czwarte dziecko i to moja sprawa, nikt nam dzieci nie utrzymuje więc niech się nie wtrąca.
Ostatnio miałam USG genetyczne i pobraną krew, usg jest ok, a wyniki z krwi miałam mieć za tydzień. Dzisiaj zadzwoniła pani z rejstracji i powiedziała, że jest wynik i jest dobry. Muszę jutro jechać odebrać, powiedziała mi , ze w moim wieku robią też amniopunkcję mimo dobrych wyników, ale to moja decyzja czy chcę. Ja nie będę chciała.
 
@sarka2016 miala 57 lat :D

tak tylko technicznie, bo ubranko naprwde slodkie, ale nie lubie jak jest zapinane na jedna nozke, bo gdy sie zmienia pieluche trzeba prawie cale sciagnac a potem nozke wciskac, wygodniejsze sa jak maja napy z obu stron
 
wmazur - śliczny komplecik. Ja zamówiłam już kilka rzeczy w benettonie bo były sporo przecenione ( zamawiałam na zalando). U mnie ma być chłopiec więc króluje kolor błękitny :)
 
gratuluję bliźniaków. dziewczyny jak używam na tego detektora tętna to żeby dobrze słyszeć musze zejść bardzo nisko ledwo nas kość lonowa a nawet trochę ja dotykam. czy to trochę nie za nisko....?
 
reklama
Do góry