reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Agnesdem, MalinowaMarta - czasem każdy, a ja mam ostatnio cały czas na to chęć! A kiedyś miałam właśnie czasem...
Fazerkam, współczuję!!! :(
AniaFania, zdrówka dla Danielka!
Doris, zobaczymy co mi powie mój.
Nieufna, mnie do kawy nie ciągnie wręcz mnie odrzuciło.
Papagena, fajnie, co? ;)
Iwona35 - no i tego się obawiam. Ale co tam. Nie, że się bardzo boję, tylko w sumie nie chcę słuchać takich głupich tekstów.
Patuska - wow! Gratuluję :) No to powód do radości wielki!!!! :) :)
Wmazur - śliczne :)
Iwona7510 - to dobrze, że i u Was ok :)
Malinko - trzymaj się kochana!!!!
Margerita - 57 lat?!?! No nieźle :)

Dobranoc.
 
Mi przyszedł dziś detektor i musiałam wypróbować. Dziś wg om to 13 tydz i 3 dzien ale dzieciątko wg usg kilka dni mlodsze. 2 razy udało mi się słyszeć serce,całe zaraz uciekali i się nie zapisało. Muszę jeszcze poczekać żeby nie musieć szukać nie wiem ile.
O taki mam
 

Załączniki

  • 1453324607156.jpg
    1453324607156.jpg
    120,4 KB · Wyświetleń: 60
Malinka kciuki :) Madzia ja na początku szukałam 30 minut, a teraz góra 5 minut i łapie serduszko + kopniaki + właściwie każdy ruch :) najgorszej jest złapać wieczorem bo po kolacji tak szaleje, że ani sekundy nie jest w jednym miejscu. jutro według OM zaczynam 15 tydzień :)
 
reklama
No i Ty do przodu z ciążą. A ja wczoraj znalazłam i się zajaralam i zaraz detektor odstawiłam i zaraz jeszcze raz zaczęłam szukać i już nie mogłam znaleźć. Zamiast poczekać 15 sęk bo tyle trwa zapis tętna, żeby się obliczylo heheh
 
Do góry