reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
patuska witaj u mnie podobnie dzidzi po walce;) a zaszlas naturalnie czy byłaś po stymulacji czy jakiś zabiegu skoro blizniaki?;)
Dwa lata temu stymulacja bez efektu. Problem był po stronie męża. Długo szukaliśmy przyczyny a klinika dla Nas była to ostateczność. I przez przypadek trafiliśmy do endo i okazało się ze problem tkwi w jego hormonach. Dostał leki i po dwóch miesiącach się udało w sumie przez przypadek bo trochę sobie odpuścilismy te starania żeby psychika odpoczela.

A bliźniaki to lekarz mówił ze to czysty przypadek bo ja sama z siebie co ileś cykli potrafiłam mieć dwa pęcherzyki. Zdazalo się po dwa cykle w roku np. I takim oto sposobem spodziewamy się bliźniąt ☺

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
 
patuska, witaj i gratulacje :)

Dziewczyny co do plotek w pracy itp. Wiem, jakie to przykre, ale pomyślcie, że zazwyczaj plotkują i gadają ci, którzy mają bardzo słabe własne życie, pełne problemów i gadając o innych nie zwracają uwagi na siebie. Ja nie wiem czy o mnie coś gadali, bo mnie to przestało interesować. Jeśli oni wiedzą, że nas to dotyka to tym większą mają pożywkę. Olać i cieszyć się własnym szczęściem.

U mnie w pracy się dzieje, zmieniają ustawę, łączą nas z innymi firmami i cholera wie co będzie. Wolę o tym nie myśleć, niestety nie mam na to wpływu ;(
 
Pochwale sie moje pierwsze ubranko kolor uniwersalny bo jeszcze nie wiemy czy to synek czy córeczka
ImageUploadedByForum BabyBoom1453314817.196758.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1453314817.196758.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1453314817.196758.jpg
    95,4 KB · Wyświetleń: 156
reklama
Dwa lata temu stymulacja bez efektu. Problem był po stronie męża. Długo szukaliśmy przyczyny a klinika dla Nas była to ostateczność. I przez przypadek trafiliśmy do endo i okazało się ze problem tkwi w jego hormonach. Dostał leki i po dwóch miesiącach się udało w sumie przez przypadek bo trochę sobie odpuścilismy te starania żeby psychika odpoczela.

A bliźniaki to lekarz mówił ze to czysty przypadek bo ja sama z siebie co ileś cykli potrafiłam mieć dwa pęcherzyki. Zdazalo się po dwa cykle w roku np. I takim oto sposobem spodziewamy się bliźniąt ☺

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Witaj
I gratulacje podwójnego szczescia:)
Pochwale sie moje pierwsze ubranko kolor uniwersalny bo jeszcze nie wiemy czy to synek czy córeczka Zobacz załącznik 743244
Śliczne
Gdzie kupiłaś ???
 
Do góry