reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja pije czarna raz dziennie, całe życie zmagam się ze zbyt niskim cisnieniem i zwyczajnie nie dałąbym rady bez a i podobno ciąży nie służy niskie ciśnienie.

Dziś wzięły mnei nerwy i jakiś dół. PO tym jak oficjalnie powiedziałam w pracy i rodzinie, że jestem w ciąży rozniosło się to lotem błyskawicy. I już parokrotnie zostało skomentowane: "to ile ona ma lat???" o czym się dowiedziałam od kogoś (mam taki typ charakteru, że wprost nikt by nei odważył się mnie spytać więc pytają pobocznych) i dwukrotnie tekst:" po co im trzecie?wpadka? " w tym raz u osoby która sama ma trójkę i każde jedno to wpadka. Wkur.. mnie,że z powodu wieku i ilości dzieci, które już mam ludzie komentują ten stan jakbym była ze średniowiecza i nie wiedziała jak robic by nie zrobić.. a podejrzewam,że z czasem takich komentarzy będzie więcej..
 
reklama
@Iwona35, nie przejmuj się, niektórzy znajdą powód do gadania cokolwiek by się nie działo, to masakrycznie nieprzyjemne, ale nie ma sensu tracić nerwów. Chyba każda z nas już się musiała uporać z takimi tekstami - albo za wcześnie, albo za późno, albo za dużo dzieci, albo za mało, albo jak wy się utrzymacie, albo jak się pomieścicie w mieszkaniu, albo w ogóle po co dzieci... na niektórych ludzi i ich "wszystkowiedzące" opinie nie ma rady. Trzeba się nauczyć z tego śmiać chyba, chociaż nieraz ręce opadają.
 
Iwona- u mojej Cioci jest 7 dzieci w tym dwie pary bliźniąt :) tak szczęśliwej rodziny jak ta nie znam! Od nich ta miłość i szczęście bije! Wszyscy sobie pomagaja, są dla siebie wsparciem... A nie raz słyszałam jak jedna ciotka (która ma 6 dzieci już dorosłych) komentowala Ciocie K. i wujka C. chyba z zazdrości... Nie przejmuj się badaniem innych! Najważniejsze ze wy jesteście szczęśliwi i macie siebie!
 
Wyobraź sobie co przeżywa moja znajoma, która właśnie 7-dme urodziła. 6-sta córeczka niepełnosprawna, więc wszyscy, że po co i na co. Rodzinka super, o takiej marzyli, dzieci świetnie wychowane... On ma firme budowlaną ona architekt no nie ma się do czego przyczepić a i tak ludzie gadają.
 
Ja mam 3 rodzenstwa (najmlodsza siostre mama rodzila w wieku 40 lat w latach '90 i straszna sensacja to byla:zawstydzona/y: amietam obce osoby ((sasiedzi, nauczycielki)), ktore nas dzieci probowaly o cos podpytac) i jest super! Nie wyobrazam sobie, zeby miec jedno dziecko. Moj maz jest jedynakiem i zawsze narzeka i z zazdroscia patrzy na moja liczna rodzine. Dla mnie 2 dzieci to minimum, kto moze i chce miec wiecej to tylko chwala mu za to :tak: a glupie komentarze sa i beda, szkoda nerwow, ludzie zamiast zajac sie wlasnym zyciem szukaja sensacji...
 
Co ja mam kupiłam dzisiaj w biedronce
 

Załączniki

  • 2016-01-20 17.59.06.jpg
    2016-01-20 17.59.06.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 49
Je jestem jedynaczka, maź tez jedynak ;) macie cos do jedynaków. My chcieliśmy 3 ale przez ten konfikt to chyba to moja ostatnia ciaza. A co do wieku to i tak nie przebijecie mojej sąsiadki na patrologii z poprzedniej ciazy. Kto zgadnie ile miała lat?
 
reklama
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć? Czytam Wątek od początku ale teraz pomyślałam że może dołączę ☺

A więc może coś o sobie...
Po 4 latach walki o dziecko okazało się ze jestem w ciąży. Na pierwszej wizycie był jeden pęcherzyk a był to 5 tydzień. Dlaczego wcześnie? Bo warunek był taki ze jak test wyjdzie pozytywnie biorę luteine. Potem następna wizyta za trzy tyg ale na dzień przed planowana wizyta trafiłam z plamieniem do szpitala . A tam na USG okazało się ze będą bliźniaki . Ciąża dwukosmówkowa ☺ wyobrażacie sobie? Cztery lata nic a teraz bliźnięta. Termin mam na 23 lipca na 5 rocznicę ślubu ale lekarz juz zapowiedział poród w 36 tyg przez CC. Za dwa tyg juz założą mi peesar.

Po usg prenatalnym dzieci zdrowe ryzyko wad genetycznych niskie. Podejrzenie pary. Dziewczynka na 90 procent a chłopiec to tak podobno

Mam 25 lat.

To chyba tyle póki co ☺

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
 
Do góry