reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Lexie gdzie robisz amniopunkcję ???? ja mam 26 stycznia daj znać po jak było, bo ja trochę się boję. A jaki wynik końcowy ci wyszedł po usg i po testach u mnie 1;422 dla trisomi 21
 
Mamawiki32 hahaha ja do centrum tez autem nie wjezdzam :p i to fakt to co się tu dzieje na drogach to ludzkie pojecie przechodzi... tak jak piszesz nie ma sensu tu kupowac nowego auta :) my naszym jak pojechalismy do PL to wstyd bylo nim jechac bo na tle innych samochodow w PL to ruina a tu sie nie wyróżnia z tlumu innych pojazdow :p
 
Lexie witamy ;)
Fazerkamm trzymam kciuki za zdjęcia abyś ich nie straciła, mi niestety kilka lat temu też padł laptop to nic nie odzyskałam :(

Co do tygodni ciąży mi wpisuje tylko skończone.

Ostre jedzenie jem z częstotliwością, jak przed ciążą, nawet ostatnio czytałam na ten temat, podobno nie ma żadnych przeciwskazac i w żaden sposób ostre nie wpływa na dziecko, jedynie na skurcze jelit co nie zagraża ciąży
 
Już nie wspomnę o tym, że pan nie widział żadnego problemu żebyśmy do jego Passata zapakowali się w 9, chcieliśmy 2 taksówki ale powiedział, że spokojnie się zabierzemy.
 
Lexie witaj :-) :). Trzymam mocno kciuki , żeby maluszek zdrowy był. Strasznie się cieszę, że obrzęk się wchłonął.
Dornia za Twoją amniopunkcję też trzymam kciuki, oby wszystko ok było &&&.
 
reklama
jejkuuu az taka zla ta glukoza? jejku ciekawa jestem jak bedzie ze mna heh...no ale ja bede w przchodni siedziec-kupie gazety i posiedze:)

No dla mnie byla zla.. Ale co ciekawe, u nas nie robia nawet obciazenia glukoza.. Chyba, ze ktos jest w grupie ryzyka ( wylacznie! ).. Strasznie to dziwne...

Zielona_stokrotka z marketami nie mam problemu :p tak w Atenach ale na obrzeżach... mozna rzec ze na ostatniej ulicy w Atenach mieszkamy :p samochod pakujemy po przeciwnej stronie ulicy i tam juz nie Ateny. Co do ciepla to pewniem Ci ze teraz sie ochlodzilo ale jeszcze kilka dni temu w ciagu dnia to sama bluza wystarczyla a na werandzie jak wieszalam pranie to i w krotkim rekawku daloby sie wytrzymac w tym roku zreszta w całej Europie ciepla zima jest... teraz zapowiadaja ze ma spasc temperatura i snieg :D ale to dobrze niech pozabija bakterie..[/]

Fazerkamm, fantastycznie :) my sie kiedys do Aten na pewno wybierzemy, bo to jedno z marzen m., zjezdzil kawal swiata, ale tam akurat nie byl. Mnie akurat specjalnie do Grecji nie ciagnie, rowniez ze wzgledu na sytuacj dot.uchodzcow itd.,ale jego interesuje kolebka cywilizacji, wiec kiedys kiedys sie tam zapewne pojawimy :)

Zazdroszcze ciepla, kilka dni temu.. U nas bylo tak zimno, ze sie wytrzymac nie dalo.. Wiatr wial taki, ze pietra nie dalo sie ogrzac i nawet nie bede pisac, ile tam stopni mielismy. Wyjsc w bluzie, o jaaaaa... :D

Lexie, witaj :) Podziwiam, ze odwazylas sie poddac amniopunkcji. Jakie ryzyko wyszlo Wam w pappa?
 
Do góry