reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Jolcia, a ja dostałam skierowanie już teraz, żeby na kolejną wizytę było, a z krwi było dobrze. Z 50g chyba glukozy teraz mam.
 
reklama
Dziewczyny które juz macie dzieci a pamiętacie kiedy to dziecko bedzie już wyżej w nas? Bo teraz jak mi robił usg to ten dzidziol jest bardziej w podbrzuszu niż samym brzuchu i zastanawiam się kiedy wjedzie piętro wyżej [emoji12]
 
Dziewczyny które juz macie dzieci a pamiętacie kiedy to dziecko bedzie już wyżej w nas? Bo teraz jak mi robił usg to ten dzidziol jest bardziej w podbrzuszu niż samym brzuchu i zastanawiam się kiedy wjedzie piętro wyżej [emoji12]
Z tego co mi się wydaje to z każdą wizytą będzie trochę wyżej. Im będzie większe tym wyżej☺
 
Ja juz bym go chciała miec w brzuszku! Śmiać mi sie chce bo mój mąż mówi do brzucha a ja se wtedy przypominam, że lekarz znalazł go znacznie niżej [emoji12] ale nie uświadamiam go niech myśli, że taki brzuszek mam od dzidziola [emoji85][emoji86][emoji3]
 
lekarz kazał mi zażywać żurawit i w poniedziałek powtórzyć badanie. jeżeli będzie źle to się kontaktować. słyszałam serduszko mojego malenstwa a szukalam chyba z 20 minut. biło około 150 na minute i raz było bliżej raz dalej :) :)
 
reklama
MalinowaMarta - buhahaha, dobre!!!! :laugh2::laugh2: Mnie też koleżanki po brzuchu macają, żeby się zarazić, tylko właśnie nie tam, gdzie trzeba hehe :)
Julka, ale fajnie :)
Jolcia - 90,00 mg/dl, gdzie zakres referencyjny mam 74,00-106,00. Dlaczego dał mi już teraz?
 
Do góry