reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Zazdroszczę tym co mają wizyty jeszcze przed świętami,a tym co mają już prenatalne to już w ogóle :) Ja dalej nie wiem czy powiedzieć już rodzicom i teściom o ciąży. Jednak bez tego USG i pewności,że wszystko jest OK mam pewne wątpliwości.
 
reklama
A ja to bym z miłą chęcią nie poszla jutro do lekarza :( nie dość że idę do swojej ginekolog ( stresuję się czy mi wypisze skierowanie na prenatalne ) to jeszcze jak będę mieć już skierowanie to jutro też prenatalne, zamiast myśleć o świętach, to ja myślę o lekarzach. Wszystkiego mi się odechciewa :(
 
Ja właśnie tez mam zamiar powiedzieć na początku roku, ale z każdym dniem coraz bardziej widać. Boję się tego strasznie.

Was dzisiaj proszę o kciuki i modlitwy bo dzisiaj prenatalne usg, mam na 19,40 i boje się baaaardzo.
Jutro wzięłam wolne , muszę posprzątać i trochę czasu z dziećmi spędzić bo aż mam wyrzuty, wczoraj widziały mnie raptem godzinkę po pracy byłam na paznokciach jak wróciłam to już tata uspał obie córcie, nawet to małą co zawsze czeka na cycusia. A dzisiaj z kolei to usg więc jutro należy nam się dzień razem jak psu buda :-) :). Do pracy wracam dopiero w poniedziałek :tak:.


Agunia GR Twój syneczek jest mega słodki , aż się sama buzia śmieje jak patrzy się na takie cudne bejbi <3

Venicee ciesze się, ze kabina już jest, odpocznij teraz
 
dzień dobryyyyy:) Gwiazda ciesze się ze już wszystko ok i najważniejsze jest zdrowie dziecka kasa w tym momencie jest nie ważna.

No wczoraj musiałam sie napić kawusi dzis oczywiście tez sie napilam ale z mega duza ilością mleka oczywiscie ale mnie odrzuca od innych rzeczy np maz mi daj obiadek do pracy ale czesto jest tak ze nie mam jak go podgrzac i niestety mam problem z przelknieciem zimnego jedzenia-dziwne..no i ryz niestety nie smakuje mi chyba ze w pomidorówce:) Brokuły jak kiedyś mogłam jesc teraz nie smakuja mi nie znosze dymu papierosow...ale ogolnie nie czuje sie zle czasami zapominam ze w ciazy jestem-az dziwne...gdybym mogla chodzic tak co tydzien do gina chyba byłabym spokojniejsza;) a wizytę kontrolna mam dopieroooooooooooo 7.01.2016 :/ no nic mam nadzieje ze maluszek rosnie..ze wszystko jest ok..w sumie gdyby sie cos dzialo czulabym chyba?

Kwas foliowy to zaczelam lykac juz przed ciaza 3 miesiace..jakos moj gin mi powiedział ze przyjdzie taki moment ze zajde wiec lepiej profilaktycznie lykac wczesniej...i teraz tez lykam..obowiazkowoooooooooo no a do kiedy wogole trzeba go lykac cala ciaze?
 
Kamcia, mam nadzieję, że ta moja też jakoś się ogarnie. Jak czytam w necie, to czasem można przejść a czasem nie i mam ogromny stres.
Hope, będzie dobrze &&
Venicee, zazdroszczę czegoś nowego, zawsze to przyjemność :-)
 
reklama
Agnesdem mój gin mowil zebym kwas lykala do konca 14 tygodnia. Potem ewentualnie jakieś witaminki z dha ale to juz nie obowiazkowo.
A ja zamiast czekać na święta doliczamy dni do wizyty. Dobrze ze syncio wyzdrowial to chociaż on daje mi malutkiego powera bo już chodziłam okropnie zdolowana :)

&&& za wizyty kochane
 
Do góry