reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Witam się kochane

Przede mną ciężkie dni zabiegane i zapracowane. Jeszcze dzisiaj mam wigilie w pracy, mam nadzieję, ze nic się nie przedłuży bo muszę na czas dziewczynki odebrać.

Jutro usg genetyczne , drżę wręcz na samą myśl.
Kurcze nie mówiłam jeszcze nic w pracy strasznie się tego boję, powiem już w Nowym Roku chyba , choć już trochę brzuszek odznacza się.

Malinko mam identyczne smaki jak Ty :-) :). Zazdroszczę tego odstawienia. Ciekawa jestem szczegółów czy już całkiem? czy tylko niektóre karmienia, jak Wam się to udało w ogóle :-D?

Jolcia kochana strasznie mi Ciebie szkoda, ale dzielna babeczka jesteś, dasz sobie radę, musisz dla maluszka. Będziemy Ciebie wspierać:yes:

Udanego dnia
 
reklama
Witam
Dornia ja mam złą morfologię... ale był ku temu powód.
Jolcia jeju ale ty masz jazdę -tulę !
Mi już przeszły mdłości....ale pobolewania brzucha wrrr nienawidze !
Julka spokoju kobieto ! odpoczniesz w końcu ! należy ci się
PIĘKNE choinki macie...
a ja na bajzlu siedzę ,zaraz fachowiec przychodzi ..ponoć jest szansa że w środę bedzie juz po...
Współczuję bólu zęba...okropieństwo...
 
a możesz coś więcej napisać
*Venicee*

zależy mi bardzo na wynikach Erytrocyty i Hematokryt 1 mam za wysoki a ten drugi za niski, dużą rozbieżność mam jeszcze w RDW-CV ogólnie jestem wystraszona bo w 8 mam albo za wysoko albo za nisko.
 
Cześć Dziewczynki!

Czytam Was cały czas... Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za genetyczne, bo chyba sporo teraz tego!

Piękne choineczki, my też mamy żywą, ubieraliśmy w sobotę. Śliczne paznokietki!!!

Współczuję strat bliskich. Dla mnie dziś smutny dzień, bo 8 lat temu pożegnałam swoją drugą ciążę. A jeżeli chodzi o bliskich to z rodziców moich i męża żyje tylko moja mama, także dzieci bez dziadków już długo. Nikodem w ogóle nie poznał.

Jolcia, współczuję. Nie wiem co przeżywasz, ale na pewno jest i będzie Ci ciężko. Przytulam do serducha!

Z tą moją toxoplazmozą to sobie chyba nawkręcałam, bo mama mówi, że wszystko ok, a była pielęgniarką więc mam nadzieję, że ma rację.

U mnie dwa razy przy podcieraniu(raz po współżyciu, a raz po toalecie, a mam trochę zaparcia) na papierze w śluzie było odrobinę leciutko różowego( a to też czas kolejnej miesiączki), który po roztarciu już różowym nie był. Schizę mam teraz przy każdej wizycie w toalecie. Chyba za dużo ganiam i robię itd. W środę wizyta. Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze...

I tak jakoś. Nie umiem się cieszyć i rozmawiać o tej ciąży, bo wciąż się o nią boję. Powiedziałam do Arka, że nie wiem jak będzie, ale ta ciąża to moja ostatnia. Koniec!! Kiedy w końcu będę już spokojniejsza?

Dobrego dnia!
 
A mi się juz ciśnienie podniosło ząb mbie boli jest do wyrwania a lekarz mi go bez zgody ginekologa nie wyrwie a mojego gin nie ma do końca roku a jedyny jaki jest to jest q środę ja chyba umrę ; (
 
Gwiazda współczuję Ci bólu .. bardzo ... podobno ból zęba najgorszy

MamaWiki dokładnie chyba pierwsza zapoczątkowuje usg genetyczne . Wg suwaczka mam dzisiaj 12 tydzień 4 dzień , Czyli 13 tydzień leci.
 
Gwiazda- współczuje Ci ja dziś tez idę do stomatologa ale kontrolnie- słuchaj a może idz prywatnie do jakiegoś gin przedstaw sytuacje i pomogą ci...bo tez słyszałam, ze w ciąży nie powinno sie wyrywać..leczyć zębów jeśli lekarz pozwoli to ok.Wiec może udaj się do prywatnego? Ja zaczynam 9 tydzień- już się brzuszka nie mogę doczekać ruchów :) bo póki co to oprócz senności nic nie czuje-aż czasami się zastanawiam czy to tak może być?
 
reklama
Ja o ile lekarz wystawi mi skierowanie to mam USG prenatalne w środę, rano idę do swojej doktorki a po południu ze skierowaniem mam w klinice, u mnie to będzie 11 tydzień. W razie niewypału ze skierowaniem to mam 28.12 prywatnie. Ale dla mnie to chore każda kobieta w ciąży powinna dostać skierowanie a nie jakieś wymogi 35 + , albo jak juz dziecko chore się wcześniej urodziło. Moja gin chce mi napisać albo że nie mogła zmierzyć karku czy coś lub że jej za wysokie parametry wyszły, ale powiedziała z góry że nie wie czy to przejdzie w klinice.
 
Do góry