reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Biedna Jolcia...
Ja to jeszcze muszę dziewczyny pogotować na Wigilię, a samo gotowanie obiadu na codzień mnie odrzuca... Ble... Jakoś muszę dac radę ☺ teraz jadę do pracy i tez mnie mdli...
 
Jolcia ależ ty przechodzisz tą ciążę... współczuję...

Madziolina, my na szczęście jednak idziemy w gości więc ominie nas gotowanie...

Ja w weekend czułam się w miarę ok, wyspalam się i to jednak dużo pomaga. Jeszcze tylko dziś i jutro i mam wolne do 29 :)

Miłego dnia!
 
Witajcie ;) i znowu w poniedziałek i znowu w pracy ;) mnie jak odczuwam głód i głownie rano mdli a później jest w miarę ok, ale zmęczenie mi nie odpuszcza, mogłabym spać i spać i spać ;) nie mogę się doczekać świąt aż odpoczne od codziennej gonitwy, my jedziemy do teścia na święta, a on mistrz kuchni
 
Dornia najlepiej spytaj u dentysty bo czytałam,że co gabinet to inne zwyczaje. To za co ewentualnie mogą chcieć dopłatę to znieczulenie albo lepsze plomby. Tak to leczenie (nawet kanałowe) wszystkich zębów, sciąganie kamienia chyba 2 razy w trakcie ciąży i połogu się należy i chyba rwanie. Z tymi plombami i znieczuleniem to też różnie bywa. Na pewno nie mogą ci dać tej plomby z amalgamatem czy jak to się tam nazywa i chyba jest lżejsze znieczulenie dla nas
 
Komu wyszły złe wyniki morfologi ?? Ja teraz patrze na wyniki online robiłam badania w sobote i połowa wyników na czerwono albo H albo L co prawda wyniki nie są jakoś bardzo wysokie lub niskie ale np hematokryt norma jest do 5.10 a ja mam 5.18. hemoglobina moja to 11 norma od 12 itd. Pocieszycie , może ma ktoś podobnie a był juz u lekarza.
 
reklama
Dornia, u mnie chyba od 11 jest norma, co laboratorium to inne wskazniki. A mniejsza ilosc hemoglobiny i czerwonych krwinek oznacza, że możesz mieć małą anemię. Dostaniesz żelazo i tyle :) ewentualnie popatrz, co mogłabyś jeść, żeby poprawić wyniki
 
Do góry