reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

witam dziewczyny czytam wasz wypowiedzi i zaczynam się martwić przed prenatalnymi; ( mam 29.12 juz bliżej niż dalej :(
i kurde mam problem co powiedzieć u lekarza żeby przedłużył mi l4 bo mam do 16 ale na moje miejsce w pracy nie mam po co wracać bo juz jest osobą i musze jakoś l4 wykombinować jak myślicie co powiedzieć ?
Dlaczego nie masz po co wracać do pracy? moje stanowisko zostało zlikwidowane i też siedzę na l4- lekarzowi powiedziałam wprost jak wygląda moja sytuacja w pracy i nie było problemy, może też tak spróbuj...
 
reklama
Hej dziewczyny. Doczytam Was z komputera Ale teraz mam pytanie. gin przepisał mi duphaston, jedno opakowanie. Do kolejnej wizyty i niej mi go nie wystarczy. Dzwoniłam do niej i mówiła ze po 10 dniach jak nic się nie dzieje mogę odstawić, nie muszę dalej brać. Dostałam profilaktycznie po poprzednim poronieniu biochemicznym. Czy odstawiajac duphaston po 10 dniach nic się nie wydarzy? Boję się, mam bóle brzucha Ale plamien nie..
 
Cześć Dziewczyny! Nie było mnie chwilę, ale nadrobiłam, przeczytałam i zapisałam mniej więcej co komu. Jak nie jestem w stanie zapamiętać to zapisuję :zawstydzona/y:Nie było mnie, bo czuję się nie za fajnie. Mdli mnie, kręci mi się w głowie, słaba jestem, ciągle śpię, a jeszcze do pracy wróciłam, do dzieci, tam choroby, już mam katar, to maluszki, dźwigać je trzeba, chyba nie dam tak rady dłużej, bez kitu...W piątek wizyta. Już się denerwuję.

Czy ktoś jeszcze nie miał pierwszej wizyty czy tylko ja zostałam?:-(

Gratuluję udanych wizyt!!!!! Uwielbiam czytać, że u Was ok! Natomiast ciężko na sercu jak się czyta o stratach...

Witam nowe mamusie!!!!:-)

Karolina - przykro mi! Odezwij się.
Błękitna Orchidea - współczuję choroby! Musisz być silna! Tego Ci życzę!
Gwiazda, jak ze zdrowiem?
Aob, pozdrawiam kochana!!
Malinka, cieszę się ogromnie z refundacji leczenia w Niemczech!! Oby pomogli tam Twojemu Synkowi!
MamaWiki - interesowałam się tematem autyzmu swego czasu. Pisałam o tym pracę licencjacką i magisterską. Życzę dużo sił każdego dnia! I ucałowania dla Twojej fantastycznej Córeczki!
Kamcia, też co wizytę w toalecie wciąż jeszcze zaglądam czy oby wszystko oki. Tylko przy pustym pęcherzyku też nic nie było. No ale wtedy objawów ciąży żadnych nie miałam. Świetne masz zdjęcie w avatarze :tak:
Kklasiulka - mam podobne objawy do Ciebie. I też trzecia ciąża. Tamte do tej, na tym etapie to miód malina :tak:
Venicee - no!! Ale nas nastraszyłaś! Będzie dobrze! Trzymaj się!
Julia - wytrwałości!
Mendoza - główka do góry! Dasz radę z dwójeczką maluchów!

Ja z chłopcami dowiedziałam się w 12 tygodniu o płci. Ale fakt, to łatwiej z chłopcami.

Pozdrawiam cieplutko!


Ogórka i pasztet zjadłabym również. Z chłopcami jadłam słodycze. Mogłam tylko to. Kota też mam. Z Mikołajem w ciąży leżał mi na brzuchu. Często. Bałam się, że może coś nie tak. Wsio ok :tak:

Chyba wszystko. Jeżeli coś przeoczyłam to przepraszam :sorry:
 
Błękitna - skoro konsultowałaś to zrób tak jak mówi lekarka. Będzie ok. Ja w ciąży z Nikodemem też odstawiłam duphaston z dnia na dzień, tak jak zalecił lekarz i było ok. A brałam, bo wcześniej miałam pusty pęcherzyk.
 
A ja się tak poklocilam z tata a później z moim ze szkoda gadać. prawa strona brzucha mnie aż zaczęła bolec nie wiem czy z nerwów czy po prostu zbieg okoliczności
 
Lila przeziębienie nadal trzymam kaszel katar chodź juz lepiej .
tez dostałam ten duphaston bo plamilam delikatnie chodź dalej delikatnie plamie .Staram się odpoczywać leżeć i nie denerwować ;) a ty pochwal się potem co po wizycie ;) będzie dobrze tak się nastaw ja się boję prenatalnych tym bardziej jak się dziwnie moja ciaza zaczęła a do tego mam padaczkę skroniowa wiec obawy mam duże co będzie dalej ;*
 
reklama
Do góry