reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej dziewczyny. Ja trafiłam do szpitala. Z soboty na niedzielę, po 24 zaczął boleć mnie brzuch i zaczęłam krwawic, prawie zemdlalam. Myślałam, że poroniłam, ale w szpitalu okazało się, że serce bije i że mam krwiaka. Wczoraj po południu przestałam krwawic, na wkladce mam tylko małe brązowe plamki, ale lekarz jeszcze dzisiaj nie puścił mnie do domu :(


trzymamy kciuki:)
 
reklama
sa dwie szkoły czy lepiej wiedziec czy tez nie.
Moja bratowa wpadła w depresje,nie była wogóle przygotowana na taka sytuację,więc nie wiem co jest lepsze.
 
Cześć
Ruda Ty się trzymaj, leż i nie denwrwuj.
W sobotę mnie polamalo w pół przy odkurzaniu. Mam trochę chory kręgosłup na odcinku lędźwiowym.
 
Ruda trzymam kciuki. I leż grzecznie żeby Ci krwiak całkowicie zszedł.

Wiedzieć czy nie. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia. Ja wolałam wiedzieć.
 
AguniaGR

a jak Twoje TSH?ginekolog mi powiedział że kobieta w ciąży powinna mieć poniżej 2,5, endokrynolog natomiast dał euthyrox i powiedział że zbijamy do poziomu poniżej 2 w pierwszym trymestrze.
 
Jej ale historie... Ja nie wiem czy bym chciała urodzić takie dziecko jeśli bym się dowiedziała przy badaniu.
Ruda a Tu lez spokojnie i odpoczywaj jak mus to mus
 
reklama
witam
Dziękuję tym co pytały.... kochane jesteście :D
Dziś nie mam siły każdej odp....Ostatnio koszmarnie się czuję ,wczoraj prawie cały dzień przeleżałam..słabo mi się robiło ;/ dobrze że naszym krzykaczem mąż sie zajął....Nadal na wkł. brązowe ślady...ehhhh spokój u mnie to chyba nowość...
Ruda trzymam kciuki za Ciebie ! widzisz ciesz się kochana ....mnie z dużym krwawieniem tydz. temu do domu odesłali....
Ja tym razem bardzo boję sie usg genetycznego.... w końcu zaszłam w ciążę przy hormonach ;/ Boję się nawet o tym myśleć .....
 
Do góry