reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Venicee, Anula bardzo mi przykro. Ujawniłam się dopiero teraz, ale podczytuję was od dawna i bardzo mocno wam kibicowałam. Dużo z nas też to przechodziło, więc wiemy co czujecie. Marne to pocieszenie, ale czas leczy rany.

Jak ma się skierowanie to badania prenatalne są za darmo. No i faktycznie różnie to z nimi bywa. Mi wyszło, że urodzę dziecko z chorobą downa, a mam zdrowego synka.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
 
Venicee, Anula bardzo mi przykro. Ujawniłam się dopiero teraz, ale podczytuję was od dawna i bardzo mocno wam kibicowałam. Dużo z nas też to przechodziło, więc wiemy co czujecie. Marne to pocieszenie, ale czas leczy rany.

Jak ma się skierowanie to badania prenatalne są za darmo. No i faktycznie różnie to z nimi bywa. Mi wyszło, że urodzę dziecko z chorobą downa, a mam zdrowego synka.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
no a właśnie mam skierowanie na badania i mam mieć za darmo

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
 
Niestety zyjemy w takich czasach ze nawet powietrze nam szkodzi, z pokolenia na pokolenie jestesmy coraz słabsi, przez ludzi niestety tak sie dzieje.. my zwykli obywatele niestety nie mamy na to wplywu.. ja to sobie tak tlumacze.. innego sensownego rozwiazania nie widze...
 
Venicee - nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak się czujesz... tak mi przykro, nic więcej nie napiszę bo żadne słowa nie ukoją Twojego bólu.... tulę!

PannaMigotka- wiem jak się czujesz, ja miałam wczoraj pierwszą wizytę i też miałam dużego stresa, a tam taka niespodzianka :)) Trzymam kciuki za Twoją wizytę :)

Badania prenatalne- ja robiłam w pierwszej ciąży mimo skierowania były one płatne. Te ostatnie w trzecim trymestrze miałam jedynie bezpłatne bo musiałam wiedzieć dokładnie wiedzieć jak duża jest A., bo po wprowadzeniu diety bardzo chudłam i niewiadome było jak się ma maleństwo w brzuszku, na szczęście ona pięknie rosła :)
 
reklama
Do góry