reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej dziewczyny.... Ja też wylatuję z tematu. Wizyty jutro nie będzie -no rano raczej szpital....
Poroniłam dziś....Jestem mega rozbita przez to ;/ Płaczę bo to okrutny proces .
Trzymam za Was mocno kciuki -za Wasze fasolinki żeby zdrowo rosły.
Jak się wypłacze już i ogarnę zaglądnę i będę Wam mocno kibicować ! ...jeśli mnie stąd nie wygonicie..
Anulka tulę mocno !!!!!
:( :( :( tulam Cie bardzo bardzo bardzo mocno :* :* :* nie wiem co powiedziec by choc troszke Cie pocieszyc :( :( :(
 
Anulka i Venice bardzo Wam dziewczyny wspolczuje. Duzo sil dla Was, az mi sie plakac chce..

Lila ja wytrzymalam do 11 ale w dzien ucielam sobie drzemke z moja corcia. Ja normalnie odtatnio jak niedzwiedz.. Nigdy tak nie mialam.
Oby jutro byl lepszy dzien i oby juz nie bylo wiecej takich smutnych wiesci.
 
Venicee, współczuję :-( Ciężko cokolwiek więcej napisać...

Ja dziś mam pierwszą wizytę u lekarza o 15-tej. Trzęsę porami trochę...
 
reklama
Do góry