reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

MalinowaMarta - można powiedzieć, że udało się od razu... choć coś próbowaliśmy już w czerwcu jednak wtedy się nie udało... chcieliśmy aby różnica między naszymi dzieciaczkami była w miarę równa w miesiącach. Nasza córeczka urodziła się 13.03.2014 :)
 
reklama
A nie za dużo tego kwasu? Ja tylko jedna tabletkę dziennie biorę.
Nawet po jednej mnie muli... lekarz mowil zebym dwie brala...
Fazerkamm dzienna dawka kwasu dla ciezarnej to 400ųm. Jesli masz tyle w skladzie jednej tabletki to drugiej juz nie bierz bo bedziesz sie źle czula
Jest napisane 5mg/tabletka
I w dawkowaniu tez jest napisane dwie tabletki.
 
Hej dziewczyny.... Ja też wylatuję z tematu. Wizyty jutro nie będzie -no rano raczej szpital....
Poroniłam dziś....Jestem mega rozbita przez to ;/ Płaczę bo to okrutny proces .
Trzymam za Was mocno kciuki -za Wasze fasolinki żeby zdrowo rosły.
Jak się wypłacze już i ogarnę zaglądnę i będę Wam mocno kibicować ! ...jeśli mnie stąd nie wygonicie..
Anulka tulę mocno !!!!!
 
Venicee bardzo mi przykro :( :(
Badź dzielna i śmiało zaglądaj do nas. Ja jak poronilam to do czerwcowych porodow zagladalam do dziewczyn co u nich slychac i milo mi bylo jak sie cieszyly gdy cokolwiek napisalam.
 
Ostatnia edycja:
Serce mnie boli mimo że to nie było wyczekiwane dziecko....
Siedze i wyję .
Jakoś mimo rozwiązania natury nie umiem się z tego cieszyć....a tak mi sie na początku wydawało że tak będzie.... Okropnie to brzmi.
Jutro sie okaże czy czyszczenie będzie...
Miłej nocy....
 
Bo teraz to jest szok, nawet pomimo tego, ze dziecko nie bylo planowane. Mam nadzieje, ze jak juz emocje opadna to szybko dojdziesz do siebie. A powiedz czemu czekasz do rana, nie mozecie teraz jechac do szpitala?
 
reklama
Do góry