reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny u mnie kiepsko. Plamienie wczoraj było tylko raz. Ale jak wróciłam do domu po nocce w pracy to zaczęło mi się takie małe krwawienie. Mam skurczowe bóle brzucha. Na 13 idę do mojej doktor :(
 
Anulka jak masz krwawienie i skurcze to na szpital bo moze byc za pozno! Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze. Dornia na wynikach sa podane normy dla poszczegolnych tyg. Co do ubran to mam czesc po synku. Nie ukrywam ze pragne coreczki i jak by byla cora to pewnie sporo dokupie. Wozki ogladam i kolyski. Chce taki kosz mojrzesza kupic na poczatek bo lozeczko mam. I musze przewijak dokupic. Inne rzeczy mam.
 
reklama
Witam się


Anulka trzymam kciuki, żeby wszystko ok było.

Malinko i jak tam przeżyłaś weekend z teściową ? Mam nadzieję, że nie było tak strasznie?

Ja weekend typowo rodzinny. Dzisiaj już tradycyjnie w pracy, dziewuszki me odwiezione:tak:. A te przeklęte mdłości nawet na chwilę nie odpuszczają. Ja mam wizytę 4.12 a jutro jadę na badania z rańca samego.
 
Do góry