reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Madzia, świat jest mały i różne zbiegi okoliczności zachodzą ale nie tym razem :) to jak będzie cieplej i już będę na l4 będziemy musiały się zgadać :)

A u kogo prowadzisz ciąże? Ja w Zdrowiu poprzednia, ale mój lekarz teraz tam przyjmuje tylko prywatnie, jak się okazało. Wizyta 150 zł z usg, do tego badania prywatnie, zrujnuje się...

A wizytę mam 3.12, chyba tylko ja wtedy wizyty je, czy jeszcze ktoś?
 
Ja chodziłam do LuxMedu do warszawy ale sie zrazilam bardzo.
i znajome polecily mi dr Muzyczuka (przyjmuje w Mediqu)
I 4.12 mam u niego wizyte. Wiec zobaczymy. ..
ale jestem zapisana na inflancka bo tam chce urodzic i bede tam.jezdzila do lekarza ale dopiero od stycznia. Puki co to skacze od lekarza do lekarza .. . A w mediqu na nfz do doktora zapisywalam sie 26 listopada i mam na 4 grudnia wiec mysle ze nie czekam dlugo. A czytałam tez opinie to wiele kobiet jest bardzo zadowolonych.
 
Venice nie jestes sama .. mnie tez mecza wieczorem


... pomaga mi herbata + mieta i cytryna .. odczuwam ulge na tyle zeby zasnac ale o 4 eano pobudka jak w zegarku .. i problem sie nasila.

Jeszcze mam jedno pytanie ...
Wczoraj sie zdenerwowalam bardzo ...
dzis czuje bol brzucha ale nie taki jak zawsze.. wczesniej przypominal taki na miesiaczke ... a dzis odczuwam mocne kucia w lewym dole .. moze ktoras miała podobnie ... chyba jutro pojade gdzies do lekarza bo trocje sie denerwuje
 
Kiedyś pytałam o kłucie ginekologa...ale kurde nie pamiętam co mi powiedział ;/ Chciałabym pomóc Madzia...ale pewno lepiej sprawdzić !
Popijam herbatę z sokiem ....póki nie leżę da się to znieść,gorzej jak się położę...
 
Witam sie z rana :)
Udalo mi sie w koncu zamowic poduche :p postawiłam jednak na motherhood takze jak ja przetestuje na pewno opinia sie z Wami podziele :)

Chcialam Wam rowniez powiedziec ze zostalam moderatorem naszego forum takze jak macie z nim jakis problem, macie jakis pomysl co by tu nowego zrobic to piszcie do mnie :)

Milego bezwymiotnego dnia Wam zycze brzuchatki :) ;)
 
reklama
No to tak szczerze dziewczyny, patrzycie już na wózki, ciuszki, kołyski itp. :happy: Ja dzisiaj odbieram wynik bety choć i tak nie za bardzo wiem jak go później odczytać:-( A ja też jestem z południa mieszkam niedaleko Bielska- białej, choć mało piszę jestem na bierząco z czytaniem Was :)
 
Do góry