reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Witam
W pt nie dotarłam do Was ..tak okropnie się czułam że podałam ok 21 .....w Sobotę imprezka rodzinna ,czasu nie było....
Za 2 dni wizyta.Boję się.
Malinowa Lila tak jestem z Krk-owa :D
PannaMigotka -no witam cię sąsiadko .Mogę zapytać w której cześci Krk mieszkasz?
Justa nic nie stosuje..może z czasem...W poprzednich ciążach smarowałam oliwką w żelu, a i miałam fajny krem Clareny ...
Mendoza też czytam jej blog :D fajne rzeczy tam wypisuje o składzie kosmetyków...Ja też polecam!
U mnie przez sytuację z plamieniem wie przedwcześnie hehhe teściowa i teść...do tego moja siostra,kuzynka i koleżanka ....Reszta nie szybko się dowie .
Malinka no takie życie ...nie wszystko da się zaplanować ,niektóre sprawy same nie planują....
Kamcia ..no chore podejście ma towja teściowa ...ale ni obca mi taka postawa...Jak ktoś dzieci nie lubi...
Fazerka i co wybrałas poduchę? Ja miałam taka długą cienką zwykłą - pomagała w spaniu zwł.
Dziewczyny współczuję wam tych nerwic....ja tam sama nie wiem czy ja ok...bo nerwus i choleryk ze mnie maksymalny ;/
Witajcie nowe dzieczyny -Sulka ,Gwiazda ,Maryńka i Ruda :)
Iwona cały czas cię tak męczy?
Anulka jak się boisz moze warto do ginekologa przedzwonić?? zyczę ci żeby przeszło ..Mnie też boli tak brzuch i to nie mało.
Błękitna witaj ponownie :D
Julka uuu.... też mam nadzieję że mnie ominie całkowicie...
 
reklama
Madziolina mnie tez pocieszylas twoim wpisrm bo ja tez poronilam w sierpniu. Blekitna moja om 6.10 ale owu mogla sie przesunac na 25.10. Bhcg z ostatniej srody 6100 a z czw.6500. Mam nadzieje ze bedzie ok bo bylam u gina w 7tyg 0dni i byl zarodek 3mm bez serca i temu kazala bete powtorzyc. I mowila ze owu mogla sie przesunac bo to byla pierwsza miesiaczka po poronieniu i druga owu
 
Venice podziwiam ze masz sile na imprezy. Ja tez smarowalam w pierwszej ciazy oliwka w zelubi zero rozstepow. Poduszke tez chce kupic kolezanka ma i chwali z allegro w ksztalcie C niedrogo chyba 70 czy 80 zl dala. Na allegro zdjecie poduszki w kropki. Mnie tez boli brzuch i dzis to dosc mocno. Jakbym miala pierwszy dzien @ i krzyz. Bylam w sanktuarium w matemblewie matki bozej brzemiennej.
 
Madziolina mozna po 24 48 lub 72. Ale juz po 5tyg nie mozna liczyc tych procentow jak do 5tyg bo juz podobno wolniej przyrasta tak czytalam. Kalkulatory w necie tez licza tylko do 30dni po owu
 
reklama
Karolina ee mam siłę na imprezki....No musiałabym być -mojej siostry 30 lecie małżeństwa było :D Prezent głowny zawoziłam :D
Mnie nie mdli...ale ciiii....
 
Do góry