reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Dużo wizyt w tym tygodniu.

Ja w maju poronilam w 42 dniu cyklu :( ale nie było zarodka, był pseudo pecherzyk, jakby torbiel na endometrium. Beta tylko 350.
Teraz mam nadzieję, że będzie ok. dziś 45 dc, beta kilka dni temu wysoka..uhh. mam nadzieję.
 
reklama
ruda@ witaj! Dobrze, ze plamienia minęły. Spokojnej ciąży życzę :tak:

Ja dzisiaj wstałam z bólem nóg ;/ Takie jakieś ciężkie i zastane mi się wydawały.
Mnie jeszcze na szczęście od kawy nie odrzuca, ale dzisiaj dla odmiany zrobiłam sobie cappuccino :)

anulka mam nadzieję, że to plamienie już sie nie powtórzy bo trochę groźnie zabrzmiało.

Błękitna_Orchidea a czemu napisałaś, ze miałaś stąd uciekać? Dobrze, że beta ładnie rośnie :) Mnie cały czas brzuch pobolewa i bardzo się z tego powodu cieszę, bo przynajmniej mam pewność, że dalej jestem w ciąży :D

Blekitna hej, beta ok, rosnie wiec super.
Ja juz nie robie bety, zrobilam dwa razy i przyrost byl wiec ok. Do lekarza pojde pod koniec przyszlego tyg to juz bedzie ok 6 tyg i 4 dzien to juz powinno byc widac.
Ja na pierwszą wizytę idę 8.12 i bardzo bym chciała, żeby już wszystko było tak jak powinno. Akurat to będzie równo 7 tydzień.
 
Ja pierwsza wizytę mam już za sobą. Byłam dokładnie w 7 tygodniu. Miałam Usg ''dowcipne'' i słyszałam coś co strasznie szybko biło. Wszystko ok. Zagniezdzona fasolka :-) Następna wizyta 11.12 i omówienie wyników krwi. Pewnie żelazo znowu dostane. Dzisiaj już lepiej się czuje. Wstałam pobawiłam się z G i znowu do wyra. Gardło mam chwycone i kaszle. Jutro albo pojutrze pójdę się nim pochwalić do lekarki. A teraz ładuje akumulatory na jutro, póki mężula w domu...

miłego dnia :-)
 
maryńka to nie dobrze, kuruj się !

Ostatnio zapytałam Emilkę czy chce mieć brata albo siostrę i mi odpowiedziała NIEEEE hehe Ciekawe co powie jak zobaczy duży brzuch :-)
 
@kamcia u nas podobnie. Nie ma mowy o rodzeństwie zaraz krzyk i płacz. A jak mowie mu, ze dzidziuś mieszka juz w moim brzuchu to odpowiada - nie w innym domku mieszka. Oj będzie ciezko:rofl2:
 
Ja jeszcze nie chcę jej mówić, że bobas jest w brzuchu mamy bo boje się, że wypapla teściowej przez przypadek i już zaczną się przesłuchania ze śledztwem :-p
 
reklama
Do góry