reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczynki ja znów tylko o sobie... wymioty meczyly mnie do 15 jak zasnelam przed 16 tak spałam do 19... dalej mi niedobrze :( nie mam pojęcia czy to ciąża czy coś mi zaszkodziło... zero siły głowa boli.... jestem dętka :/

Wojtu z Ami byli znów sami na imprezce, tym razem na urodzinach u sąsiadów (6 latki)... Amelka zachwycona wybawila się z dziećmi :) była najmłodsza i każdy chciał się z nią bawić :) z sali do tańca nie chciała schodzić :)
 
reklama
Dziewczyny jak mam 37,5 polecacie cos na zbicie - bo leki to od 38 a jest ogólne rozbicie ból głowy osłabienie
 
W ciąży z Martynką płeć poznałam w 6 czy 7 miesiącu. A teraz bardzo szybko. W tej ciąży wogóle wszystko jest szybciej. Jeden organizm a tak różne ciąże. Maja znowu przesyła mi kopniaki z brzuszka. Dobrze.
I tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy dzień. :-*
Needi Maja to śliczne imię też chcę dać tak na imię córce o imieniu Martynka też rozmyslalam. Mamy podobny gust.[emoji5]
 
Aniaaa mialam 37,3 w srode w nocy, do wyrka, pod 2 koldry, herbaty z sokiem z malin, owoce, zimne oklady na glowe i puscilo rano. jeszcze mam nos zatkany, a dzisiaj juz cale mieszkanie wysprzatalam, Mlody tez jakby lepiej tfu tfu...
 
Maryńka, i co teraz jak dziewczynka to do Gucia dołączy Maja?

Julka, gratuluję egzaminu.

Ja dziś nocuję z Maćkiem. Dren tak bulgocze, że nie wiem, czy w ogóle usne. Współczuję ludziom, którzy są z nami na sali...
 
Ostatnia edycja:
Hej
Melduje, że jestem w domu, wypuścili mnie dziś ze szpitala, wszystko dobrze, wyniki w normie, w poniedziałek mam jeszcze jechać po wynik posiewu z szyjki. Prawdopodobnie moje stany zapalne i dolegliwości były spowodowane uczuleniem na luteinę. Moja szyjka długa 40mm zamknięta. Mój M z małolatami wrócili dziś z gór. Ale mieli super, a ja pokłóciłam się z teściową, która siedzi u nas od dwóch tygodni. Już mam dość!!!!!!!!! Szkoda słów!
 
reklama
Do góry