reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Jestem tego samego zdania. Im się wydaje ze tyle kobiet rodziło bez i było ok. A tak żeby chociaż raz jakiś facet poczuł jaki to ból rodzic i ile trzeba przy tym cierpieć....

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

U Drzyzgi robili kiedyś symulację :) prawie każdy wymiękł. Ja tam mówi facet powinien leżeć łóżku obok a twoja ręka co skurcz powinna się zaciskać na wiecie czym hehehe. Ja nie obcięłam paznokci przed porodem i Artur do dziś się chwali że miła siniaki na rękach Mój Dzielny Bohater :)
 
reklama
U mnie dzis rzygajaco i boli mniemokropnoe brZuch :( wizyta dopiero w piątek. Poczytam Was jako odżyję. Choć dziś sama z małym więc będzie ciężko :(
Do kogo trzeba się zgłosić po dostęp do grupy zamkniętej?
 
U mnie dzis rzygajaco i boli mniemokropnoe brZuch :( wizyta dopiero w piątek. Poczytam Was jako odżyję. Choć dziś sama z małym więc będzie ciężko :(
Do kogo trzeba się zgłosić po dostęp do grupy zamkniętej?
ojejj wspolczuje:( oby Ci przeszlooo ja juz czuje sie troszke lepiej..oby tylko do wieczora wytrzymac i zobaczyc wynikiiiiiiiiii
 
pytałam już wcześniej, ale mój post zniknął w tłumie innych, w każdym razie już w dużym skrócie - czy możecie polecić jakieś sklepy on-line, gdzie warto zaopatrzyć się w ciuszki dla maluszków. Są jeszcze przeceny, więc chciałam skorzystać, a na chodzenie po sklepach jakoś nie mam siły ani ochoty.
 
ja już chętnie cokolwiek bym kupiła, tym bardziej że zapewne przeceny wychodzą równie korzystnie co w przypadku ubrań dla dorosłych. A że jestem zielona w temacie i kompletnie nie znam dziecięcych marek, czy to polskich czy zagranicznych, to może na coś fajnego mnie nakierujecie ;)
 
pytałam już wcześniej, ale mój post zniknął w tłumie innych, w każdym razie już w dużym skrócie - czy możecie polecić jakieś sklepy on-line, gdzie warto zaopatrzyć się w ciuszki dla maluszków. Są jeszcze przeceny, więc chciałam skorzystać, a na chodzenie po sklepach jakoś nie mam siły ani ochoty.
polecam forum moda ciazowa-tam sa linki zamieszczone:)
 
ja poki co kupilam dla siebie spodnie ciazowe i leginsy dresik:) poki co dla malenstwa nie kupuje nic bo jeszcze jest duzo czasu..wiec spokojnie ale mam juz wybrany wozek:)
 
reklama
pytałam już wcześniej, ale mój post zniknął w tłumie innych, w każdym razie już w dużym skrócie - czy możecie polecić jakieś sklepy on-line, gdzie warto zaopatrzyć się w ciuszki dla maluszków. Są jeszcze przeceny, więc chciałam skorzystać, a na chodzenie po sklepach jakoś nie mam siły ani ochoty.

Fakt na chwilkę odejdziesz od kompa a tu bach 3 strony :) Na razie się nie rozglądałam, mam sporo po starszym synku więc szaleć nie będę ale jak coś zauważę to dam znać :) Warto popatrzeć na allegro lub olx są czasem mega paczki dla chłopca lub dziewczynki
 
Do góry