reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Jak byłam ostatnio w c&a to widziałam 5pak body białych z krótkim rękawkiem,każde obszyte innym kolorem nitki za 38 zł bodajże i 3 pak jakichś kolorowych tez za 38 zł. Pewnie się na któreś zdecyduje bo jakościowo mi pasują. Udało mi się kiedyś Wiki kupić w Auchan body po 8zł miały super wzory ale jak będzie chłopak to nie skorzysta.
Generalnie staram się nie przepłacać za ubrania dla dzieci. Moja córka dostaje czasami od mojej szwagierki i szwagra markowe ubrania więc ma różne. Ja z racji bliskości sklepów wybieram c&a, h&m, reserved Kids,5-10-15,pepco no i czasami w środy atakuje ciuchland to zdarza się,że znajdę coś z nexta.
 
Ja byłam parę minut po otwarciu i było pełno ludzi właśnie na tym dziale dla dzieci.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

W lidlu jest szał ... ale jakościowo te ciuszki są ok :) mam kilka sztuk bodów z lidla dalej są białe obrazki się nie zatarły nie rozciągnęły więc jak macie okazję kupujcie
 
dziewczyny a jak to jest ze znieczuleniem w szpitalu..dostanie sie normalnie bez problemu czy trzeba zaplacic czy co..bo moja kolezanka mowi ze nie daja tak oo..ze w ciezkich przypadkach daja..
ze niby samemu trzeba zadzwonic do anestezjiologa i poprosic?????????????????????
Z tego co pamiętam jesteś z Wrocławia. Na Brochowie anestozjolog jest 24h/7. I nie trzeba nic dopłacać. Jeżeli poprosisz to przychodzi, przeprowadza wywiad i na podstawie tego sprawdza czy może dać Ci znieczulenie.
 
reklama
Do góry