reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam
dajcie żyć tyle piszecie wieczorem że rano trudno nadgonić

co do uczenia dziecka u nas koszmar czytanie opanowała szybko ale matematyka tragedia ja jestem w szoku bo ja uwielbiałam matematykę po feriach dojdzie nam mnożenie i ja już się martwię choć teraz jest lepiej jak jestem w domu bo robię z nią prace domowe a tak to była zdana na siebie a ja tylko sprawdzałam

ja się przejmuje bo jak wcześniej wydawało mi się że czuje ruchy tak teraz spokój ale cycki trochę bolę a i z wagi mi ubyło 1kg ale przestałam podjadać w nocy wieczorem jak jestem głodna to jem jabłko
 
witajcie. czeka mnie ciężki weekend, dziś praca a później egzamin na studiach , a jutro od rana do 20 wykłady z egzaminami... jak przeżyje to będzie dobrze..
 
Hej dziewuszki.
Jeszcze zyje!! Dalej chodze po scianach bo teraz mnie dopadl duszacy odklejajacy sie kaszel, przez to nie spie w nocy :/ antybiotyk juz skonczylam brać i modle sie zeby choroba sie nie nawrocila bo czuje w gardle i uszach ze cos tam sie dzieje jeszcze...
Wizyte mam we wtorek, juz sie doczekac nie moge i moze gin cos poradzi tez na ten kaszel bo caly brzuch juz mnie boli od kaszlu..

MalinowaMarta, Sarka2016 ♥♥ ♥ serducha dla Was :* :*
 
reklama
Julka to masz podobnie jak ja mój weekend tez zapowiada się kiepsko mam szpital jutro siedzę tam 24h.....:/// o zgrozo!!! a dzisiaj tez czeka mnie ciężki dzień!!!! właśnie szykuje się do pracy ..... a tak bym chętnie je została w domu ..
 
Do góry