reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hejka Kobietki lecicie z tymi stronami że nie ogarniam trzeba by było ciągle przy kompie siedzieć :)
W pracy czasem mam chwile i tu poczytam ale z reguły braknie mi czasu by coś dopisać.
Ale tak z rozpędu
Wszystkim rozchorowanym i gorzej się czującym zdrówka życzę :)
A wszystkim które wybierają się na wizyty samych miłych wrażeń!!
 
reklama
margerita tylko żurawina a i tak trochę ograniczyłam, bo żurawina jest moczopędna i biegałam co 5 minut, witamine c w postaci cytryny najczęściej. ktoś wcześniej pytał o pracę, ja jeszcze miesiąc będę pracować :)
 
Papagena to jest takie słodkie, że ci mężowie się troszczą. Ale przypomniałaś mi jak w poprzedniej ciąży (pewnie już o tym pisałam) powiedziałam mojemu że nie można za bardzo brzucha na słońce . Byliśmy wtedy nad możem. Położyłam się pod parasolem ale dupsko wystawiłam raz żeby się opaliło a dwa bo nie mieściłam się cała w cieniu :-D. Obudziłam się z nogami przykrytymi kocem... K O C E M !! w 30 stopniowym upale ! "Bo ci się nie wolno opalać" ...

Dziwnyprzypadek ja chciałam pracować do końca lutego, to byłby 20 tydzień ale z powodów zdrowotnych jestem już na l4.
 
Witam!

Witam Dziwnyprzypadek :) Chyba wpisywałaś i wpisywałaś nicki, a że wszystkie zajęte to wpadłaś na taki pomysł?? Czy inna przyczyna takiego nicku?? Oryginalna, nie powiem :)
Aga - weź antybiotyk, skoro lekarz przepisał i do tego koniecznie osłonę, w aptece powiedzą Ci, jaką możesz. Zdrowia!
Łubin - witaj!
Julka - zaciskam kciuki!!
Fazerkam - zdrowiej nam i wracaj szybciutko!!!
Margerita - to lipa, trudna decyzja przed Tobą. Do kiedy musisz podjąć decyzję?
Iwonaimaja - ja też jednego dnia cokolowiek poczuję, drugiego nic i się denerwuję, ale to takie początki mogą być. Tylko ja później strasznie nerwowo podchodzę do usg, bo tylko patrzę czy serce bije :/ A gdybym czuła to byłabym już spokojniejsza...
 
witajcie dziewczyny wszystkie łącznie z tymi nowymi:) ale śliczna pogodaaa aż ciężko usiedzieć w pracyyy :/ ale cóż na szczęście dziś piąteczek:) w poniedzialek mam badania krwi-mam nadzieje ze bedzie dobrzeeeee ale sie dzis wyspalam w koncuuu spalam prawie 9 h:) a ile energii :) juz chce wiosneeeee zielen w parku mmmm
 
witajcie dziewczyny wszystkie łącznie z tymi nowymi:) ale śliczna pogodaaa aż ciężko usiedzieć w pracyyy :/ ale cóż na szczęście dziś piąteczek:) w poniedzialek mam badania krwi-mam nadzieje ze bedzie dobrzeeeee ale sie dzis wyspalam w koncuuu spalam prawie 9 h:) a ile energii :) juz chce wiosneeeee zielen w parku mmmm

Ja tez chodź juz lepiej funkcjonuje :) a u nas średnia pogoda ;)
 
reklama
Do góry