reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
@fazerkamm zdrowiej szybciutko!
@sarka2016 oby czas minął jak najszybciej dla Ciebie dziś ;)
@Julka89.89 powodzenia!
Witam nowe dziewczyny ;)

I na razie tyle, bo muszę nadrobić co tu się dzieje od wczoraj ;)

Jeszcze Wam tylko mogę opowiedzieć, że mojemu mężowi na wieść o plackach ziemniaczanych najpierw się oczy zaświeciły, po czym spoważniał i zapytał, czy takie placki są zdrowe i mają dużo witamin i wartości odżywczych, bo takie smażone, to chyba nie, więc czy na pewno dzieci będą zadowolone, więc może lepiej co innego :D
 
Widze, że dużo z Was normalnie chodzi do pracy. Ja też, ale ten tydzień L4 miałam, ale od pn wracam. Nie wiem jak się przestawię znowu na wstawanie 5:30 :) Długo zamierzacie pracować? :)
 
Wróciłam od lekarza i zapalenie uszów mam antybiotyk Duomox. Czy mogę brać osłonę??
ja mialam zapalenie ucha na początku ciąży i wyleczyłam się bez antybiotyku. dostałam maśći krople miejscowe do ucha. zamówiłam geranium, roślinę, gniotłam ją i przez 10 minut siedziała w uchu. za uchem smarowałam się amolem. musiałam brać apap, bo bol byl tak silny. ale przeszlo i obylo sie bez antybiotyku, tylko ja bylam w pierwszyh tygodniach ciazy.
wzielas juz ten antybiotyk?


A co do sposobów babci jest taka roślina... kojarzycie jak się nazywa?wiem, że jak mnie ucho bolało to mi koleżanka dała z domu, bo to roślina doniczkowa. Ale nie wiem, czy przy zapaleniu pomoże.
geranium :)

witajcie. czeka mnie ciężki weekend, dziś praca a później egzamin na studiach , a jutro od rana do 20 wykłady z egzaminami... jak przeżyje to będzie dobrze..

powodzenia na egzaminie! kiedy masz wyniki badania moczu? i wogole jak pecherz?


a co do szkoly to jestem po zabraniu. i wyglada to tak.
obecnie maja 4 0, w przyszym roku beda tylko dwie. ok 20 dzieci zostaje, wstepnie, one maja pierwszenstwo, do reszty jest rekrutacja. oczywiscie jestesmy na szarym koncu listy, bo nie mamy zadnych punktow do przyznania.
rekrutacja do 0 i do 1 klas jest w tym samym czasie i musze podjac decyzje. czyli mam jeden wybor.

do 1 klasy moge sie dopisac po rekrutacji, ale wtedy juz nie mam zadnego wyboru na jezyk czy jakies zajecia sportowe, bo poporstu bede dopisywac do stworzonych klas. i Patryk moze trafic do klasy 1, ktora przeszla z 0.
i badz tu czlowieku madry, jaka decyzje podjac. mialo byc prosciej a jest metlik.
 
Margerrita wzięłam już ten antybiotyk. Teraz wezmę drugi raz.

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
 
margerita dziś wyniki ogólnego, a posiew w czwartek dopiero... ale ogólnie odpukać jest lepiej i myślę, że się trochę uspokoił :)
 
reklama
Do góry