reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Zielona zdrowia

Malinka trzymam kciuki za synka .

Ja placki ziemniaczane jem tak raz w tygodniu od kiedy jestem w ciąży. Tylko tarte wkładem do maszynki do mięsa. I frytki takie grubrze domowe. Wygladam wtedy jak świnia przy korycie. Ale dziś do pulpetow sobie gotuje kaszę jaglaną.
Mamy u nas dziś piękna pogodę, słońce świeci i ciepło tylko wiatr wieje okropnie
 
Dziewczyny melduje się ;)

No więc tak zakaz schylania się ,zakaz mycia podłóg ,i zakaz noszenia czegoś ciężkiego powyżej 2 kg .A najlepiej leżeć hahaha Usg nie zrobione .dostałam nospe 3x2 dziennie wiec juz mnie cieszy oszczędny tryb życia i badania krwi . za tydzień kontrola ;) Ja co tydzień u gin jestem masakra ;) A co do ciśnienia to chyba źle aparat zadziałał bo dwa razy dopompowywal u babci mierzył am i mam ok . Wiec no leżę tak jak mi każą hahha i nie dowiedziałam się więcej 11 02 mam wizytę prywatna wiec pogadam z nim . A wy ti mówicie tak o jedzeniu ze szok .Malina współczuję zastrzyków i dasz rade dużo zdrówka dla syna . Dla chorobek dużo zdrowia kochane ;*
 
reklama
Do góry