reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Needi ja aktualnie chodze do szkoly musze skonczyc ostatni level angielskiego zeby dostac certyfikat potem zdac TOEFL zebym mogla kontynuowac studia.
Co ciekawe za moja szkole angielsiego placi panstwo jak i za mojej malej przedzszkole.

Co do sikania to nie zalamuj sie czasami to dlugi proces.
Moja wredota tez na poczatku sikala w majtki co rusz i nawet ja nie ruszalo ze ma mokro, probowalam jej zakladac wciagane pampersy jak majtki ale wtedy to wogole myslala ze moze sikac w pampersy zamiast na nocnik. Az wkoncu moja znajoma podpowiedziala mi kilka sposobow pierszy (nie poskutkowal) zeby zrobic duza kartke na ktora za kazde sikanie na nocnik bedzie sie naklejac 'specjalna' naklejke w nagrode.
Drugi zeby w jakis worek powrzucac jakies dribiazgi, naklejki, lizaki cokolwiek i jak nasze dziecko nasika na nocnik w nagrode pozwolic wybrac jakis drobiazg z worka. I przyznam ze to byl przelom, moja zaczela sikac na nocnik bez problemu potem skakala z radosci ze dostanie prezent, kilka tygodni nam to zajelo zeby nie bylo zadnych wpadek potem powiedzialam ze prezenty beda tylko za kupe a na koncu jakos naturalnie zrezygnowalysmy bo ona juz wie ze wszystko trzeba robic na nocnik.

Moze dziewczyny tutaj maja jakies inne sposoby.
 
witam
Ja już po pracy .ufff
Znowu mam zły dzień .Wyć mi się non stop chce ....
Brzuch mnie kurde boli ...prawie bez przerwy.
Powodzenia na wizytach. Ja mam dopiero 18 i bardzo się boję....Co do bliźniaków nawet myśleć nie chcę ;/
 
Needi ja aktualnie chodze do szkoly musze skonczyc ostatni level angielskiego zeby dostac certyfikat potem zdac TOEFL zebym mogla kontynuowac studia.
Co ciekawe za moja szkole angielsiego placi panstwo jak i za mojej malej przedzszkole.

Co do sikania to nie zalamuj sie czasami to dlugi proces.
Moja wredota tez na poczatku sikala w majtki co rusz i nawet ja nie ruszalo ze ma mokro, probowalam jej zakladac wciagane pampersy jak majtki ale wtedy to wogole myslala ze moze sikac w pampersy zamiast na nocnik. Az wkoncu moja znajoma podpowiedziala mi kilka sposobow pierszy (nie poskutkowal) zeby zrobic duza kartke na ktora za kazde sikanie na nocnik bedzie sie naklejac 'specjalna' naklejke w nagrode.
Drugi zeby w jakis worek powrzucac jakies dribiazgi, naklejki, lizaki cokolwiek i jak nasze dziecko nasika na nocnik w nagrode pozwolic wybrac jakis drobiazg z worka. I przyznam ze to byl przelom, moja zaczela sikac na nocnik bez problemu potem skakala z radosci ze dostanie prezent, kilka tygodni nam to zajelo zeby nie bylo zadnych wpadek potem powiedzialam ze prezenty beda tylko za kupe a na koncu jakos naturalnie zrezygnowalysmy bo ona juz wie ze wszystko trzeba robic na nocnik.

Moze dziewczyny tutaj maja jakies inne sposoby.

MyślałAm o przekupstwie ale boje się że jakby zobaczyła taki worek to byłoby tylko DAJ i histeria. Ale spróbuje. Dzięki:-)
 
Starałam się o świadczenie rehabilitacyjne z powodu 2 wypadków samochodowych i mi bo nie przyznano więc muszę wrócić do mojej ciężkiej pracy :(
 
Pracuje w realu jako pracownik sklepu działu tekstylia i porządkowanie magazynu czyli mam na głowie 130 palet z butami i ubraniami niektóre z nich ważą nawet 50kg a noszenie i przekładanie towaru męczące czasami pracowałam nawet po14 h
 
Fazerkamm ja już napisałam priv :)

Sylwia a to teraz wracasz do pracy? Nie da rady iść na zwolnienie?? Uważaj tam na siebie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry