reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny a może zróbmy po wizytach listę lipcoewczek z przedstawieniem się, i wątek wizyt będzie łatwiej doszukiwać :)
 
reklama
Nie mamy w rodzinie bliźniaków, ale ja miałam cykl stymulowany CLO i urosło 2 pęcherzyki i coś czuję że pękły oba :zawstydzona/y:.

Podwójne szczęście :D


Jeszcze 8 dni do wizyty. Odliczam i umieram z nerwów. Oby tylko po drodze nic się nie przydarzyło ; (

W następny piątek masz wizytę? Ja jutro będę dzwonić i też chce umówić się na ten dzień :) już się doczekać nie mogę ;)
 
Monika będzie dobrze :) na pewno ciężko by było już z samymi bliźniakami, ale jak w rodzinie nie ma takich przypadków to i u ciebie jest małe prawdopodobieństwo :) trzymam kciuki :)
 
Juz któraś z dziewczyn proponowała ten osoby wątek wiec jak chcesz to załóż, dopiszemy się ;) Kurczę ja chyba na bliźniaki się nie pisze jednak, ostatnio byłam na imprezie i był kumpel który właśnie ma bliźniaki i mówił ze na maksa przerąbane... Ale najlepszy był tekst, że czasem pół dnia kłoci się z żoną który jest który [emoji12] jak tak odliczacie to i ja będę - zostało 5 dni bo wizyta we wtorek.
 
Witam dziewczyny ;)
Ja cos nie w sosie dzisiaj, jakieś doly mnie łapią ale nawet nie wiem dlaczego.. z rana mnie mdlilo :o a mlody odkad otworzył oczy ciagnal do zabawy.
Dzis na 19 mojego czasu idę do gina.. stresuje się... trzymajcie kciuki!
 
Fazerka witamy :) mi akurat dzisiaj humor dopisuje :) dolegliwości nadal u mnie brak. Fajnie, ze juz dzis masz gina- będziemy czekać na wieści. A Ty w jakim kraju mieszkasz?
 
Z naszego jutrzejszego kina jednak nici ale za to wybieramy się do rodzinki nad morze, nawdychać się jodu [emoji41]

A się dokładniej jedziesz? Daleko masz nad morze?


Witam dziewczyny ;)
Ja cos nie w sosie dzisiaj, jakieś doly mnie łapią ale nawet nie wiem dlaczego.. z rana mnie mdlilo :o a mlody odkad otworzył oczy ciagnal do zabawy.
Dzis na 19 mojego czasu idę do gina.. stresuje się... trzymajcie kciuki!

A 19 u ciebie to za ile?
 
reklama
Do góry