reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Nie jest najgorzej :) jest co robić
Najgorzej kolo 3 taki kryzys przychodzi ale narazie tak musze pociągnąć :)


Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Współczuje nocek.. Mi się tak spać ciągle chce, że teraz nie wytrzymałaby heh :)

Też poszlabym do kina, ale nie mam co z małym zrobić... Niedługo pewnie będzie do ściągnięcia tak się pocieszam ;) napiszesz czy warto było :)

Mnie się podobał film:)
 
Czesc dziewczyny! :)
Muszę was zapytac jak Wasze samopoczucia?
Mnie cos dopadły mdłosci od rana i zbiera mi sie na wymioty .... ehhhh ale taki urok ciazy...
:) pozdrowienia
 
Wiesz co planuje do końca roku pracować w takim systemie a potem zobaczymy. Bo nie widzi mi się pracować po 8 godzin codziennie, bez nocek itd. Do pracy mam 120 km wiec w systemie 12 h mogę jeździć a tak codziennie to nie bardzo.


My jesteśmy razem 9 lat, po ślubie cywilnym tez 9(szybko go wzięliśmy heh) a kościelny wzięliśmy w 2011 roku.
Ja na ten moment czuje się bardzo dobrze :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Anulka to bardzo daleko masz.. Na 8h to faktycznie się nie opłaca.. Ja bym na twoim miejscu później już poszła na zwolnienie bo i tak jeżdżenie tak daleko jest bardzo męczące... Ale oczywiście każdy robi jak uważa :) ja jestem na urlopie rodzicielskim, więc siedze w domu :)
 
reklama
A po mnie już coś widać bo mi się przyglądają
Stanik mam mały z miseczki a zrobiło się C....I brzuch mi rozdelo;P
 
Do góry