reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Jolu nie mnie na szczęście oszczędziła nieco,bo nie wymiotowałam ani biegunka...tyle że mi niedobrze było,umęczyło mnie to nieźle,i odbiajania powietrzem z 100razy...Zyczę ci żeby te czopki pomogły!!!!
 
reklama
Cały dzień mnie muli licho co wypilam i zjadlam:( nie wiem co jest grane:(
Nie wyrabiam...siedzę i rycze...
A zapachy tak mnie drażnią że to przeraża
 
Hejka!

Doris, pokaż link do swojego upatrzonego wózka :)
Olcia - w sumie to nie wiem jaki wózek jeszcze. Gratuluję udanej wizyty! A z tym zębem to nie możesz iść do tej samej dentystki i niech poprawia za darmo? W ramach reklamacji?
Jolcia :(
Venicee - to Ty w avatarze? Zdrowia! A dlaczego do wózka ale?? Nie do końca fajny?
AniaFania, u mnie też trochę śniegu :)
PannaMigotka - daj znać jak po wizycie!!
MamaWiki - spełnienia marzeń :)
Iwonaimaja - ja właśnie biorę coś takiego o czym piszesz od tygodnia, tam jest też kwas.
Biapl - witaj :) Musisz chyba zmienić suwaczki, bo przecież już się nie starasz :)
MalinowaMarta, a gdzie się wybierasz na zakupy?
Agnes - ciuszki w sumie mam, od groma, muszę to w końcu poprzeglądać. Ja nawet dla dziewczynki mam, choć córy nigdy nie miałam :D
Julka, zaraz pooglądam wózek :)

To co? Mamy na razie 3 dziewczynki i 2 chłopców, dobrze liczę????

A o tej soli z wodą na bolące gardło to już kiedyś pisałam, rewelacja!!
 
Witam przyszłe mamusie jestem nowa na forum☺ wychodzi na to że będę kolejną lipcową mamą. Wczoraj byłam u gina i wg. USG termin wypada na 19 lipca. To moja trzecia ciąża która jest wielką niespodzianką. Dwie poprzednie były planowane i wyczekiwane dwóch chłopców 8 i 4 lat :) Planowałam sobie dwójkę pociech do trzydziestki! A tu los spłatał mi figla i w wieku 33 urodzę trzeciego dzidziusia☺
Na piątek jestem umówiona na USG genetycznie -boje się.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
Lila byłam w h&m ale trafiłam do sklepu gdzie akurat nie było ciążowej kolekcji :D po wizycie pojadę moze do innego marketu zobaczyć póki co czekam w kolejce na wizytę i za mężem...
 
Lila, ten wózek mi się podoba w kolorze biało granatowym

A ja dzwoniłam do mojego gina, kazał mi jechać na IP, bo go dziś nie ma w gabinecie. Powiedział, że skoro mi dokucza brzuch i pęcherz to muszą mi zbadać mocz. kazał jechac z torbą, bo powiedział, że raczej mnie zatrzymają do jutra, bo na miejscu mi nie zrobią badań.
 
reklama
Lila nie to nie ja :D w avku.Co do wózka ale-bo zawsze może mi się inny spodobać .
Malinowa trzymam kciuki !

Doris trzymam kciuki żeby dobrze było !
 
Do góry