reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć dziewczyny :) witam sie przedświąteczne bo to przecież już jutro wigilia! Czeka mnie dziś robienie ciasta 3 bit to mój debiut - oby wyszło! A wczoraj... Gotowałam kapustę z grzybami i pokusiło mnie! Wypiłam cały sok z kapusty który został na dole a było go sporo.... Ale mnie przeczyściło normalnie woda szła dołem... Masakra ;-)
 
reklama
u mnie już zrobione łazienka i przedpokój Majka dopiero wstała więc mogę zabrać się za resztę
zrobię sobie tylko przerwę na śniadanie i serialik

od kilku dni mogę normalnie jeść tzn nie odczuwam aż tak mdłości choć jeszcze się pojawiają
 
3 bit z płatkami migdałowymi na wierzchu Malinowa? to sobie wspomogłaś trawienie....hheheh
Iwona czyli zacznie sie normalne jedzenie....Ja schudłam 0,5kg....mimo że jem -no mało bo mało...i mdłości już nie mam....
Malinka ja też mojego dziś nie kładę -liczę że o 20 bedzie już spał....
Kopa roboty przede mną...
 
Venicee, ja też na to liczę :)

Bo jak jest z moją mamą to ona go kładzie w dzień na 2-3 godziny i potem mamy wieczór z głowy do 22-23. I prośby, żeby tak nie robiła nic nie dają... wręcz obraza, że dziecko musi się wyspać i nie będzie ho budzić...
 
Któraś pisała o odstawieniu od piersi dziecka na babskiej wigilii koleżanka opowiadała, że żeby oduczyć swoje dziecię co nie było proste to pewnego razu przed karmieniem posmarowała piersi ketchupem ;) skutecznie zadziałało podobno za pierwszym razem ;)
 
reklama
Do góry