reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hope, Julita, Ewel, Dornia, Agnes, Gwiazda - dzięki wielkie!!!!
Ewel, cytologię pobrał, mam nadzieję, że będzie w miarę.
Agnes, ja w którejś ciąży używałam. Gin mówił, że można. Zapytaj może w aptece. Oni tak piszą na ulotkach, bo nikt w ciąży nie poddaje się badaniom wpływu danego leku, bo to ryzyko.
Błękitna, super, że wsio ok z Dzidzią! Lekarką się nie przejmuj, przesilenie przedświąteczne :/
Gwiazda, dobrze, że już po tym najgorszym bólu!! Teraz już będzie tylko lepiej!
Julita, Gwiazda - ja też mam zapracia, znowu, z dnia na dzień w sumie gorsze, dziś się nawet krew pojawiła. Ja w każdej ciąży tak miałam. Też mi kiedyś przepisał laktulozę.

Ja mam jutro wizytę, mam nadzieję, że wsio ok...

Ale mi pachnie kokosami, ciasto się właśnie upiekło :)
 
Hej!

Czekam na relacje z wizyt!

Ja chyba najpóźniej mam prenatalne bo dopiero 14 stycznia...

Musiałam dziś zostać dłużej w pracy, jeszcze byłam na zakupach i dopiero wracam do domu. Wszędzie pełno ludzi... kupiłam sobie spodnie ciążowe bo już mnie prawie wszystkie piją w pasie...

Hope, tak Maciek już zupełnie zrezygnował z cycusia. Nam na koniec zostało już tylko karmienie do usypiania i w nocy, ale to bardziej polegalo na maltretowaniu mnie bo mleka to już baaaardzo mało leciało, na wieczór to jeszcze może coś było ale w nocy ssanie na sucho... no i miałam dość... mały płakał tylko pierwszego dnia, potem dał sobie przetłumaczyć, że Cycus ma ał ał :) dla podkrecenia efektu owinelam biust bandażem... trochę mi smutno, że to już koniec ale karmiła prawie 2 lata, myślę że to super wynik a pod koniec już nie wyrabialam tak mnie bolało więc musiałam odstawić...
 
Gwiazda, mój pomaga :zawstydzona/y: Serio! On piecze, gotuje, okna, łazienkę myje. Z tym akurat mam spoko :tak:
Malinka - świetny wynik dwa lata. Ja karmiłam po roku i też uważam, że ok. Chwilę odpoczniesz i potem znowu;-) ;)
Fazerka, Madziolina i reszta Dziewczyn, których dawno nie było - przygotowania do świąt Was pochłonęły? To zrozumiem. I tylko to! :biggrin2: Ja mam przerwę, bo mi budyń do ciasta stygnie...
 
Lila, im dłużej cycusiem tym lepiej, takie jest moje zdanie :) same korzyści i dla dziecka i dla mamy :) wiem, że to bywa niełatwe, ale nie warto się szybko poddawać, ja np. walczyłam ponad miesiąc o karmienie, sciagalam mleko co 3h, czy to dzień, czy noc... W razie co służę radą bo naodwiedzalam się poradni laktacyjnej a w końcu samej mi się udało przejść wyłącznie na cycusia :)

Mój też sprząta, gotuje, pomaga przy dziecku... zresztą jak inaczej? Oboje pracujemy, czemu tylko ja miałabym robić w domu... szczerze, to teraz on robi nawet więcej niż ja :D
 
Malinka, też tak uważam :) U mnie po roku jakoś sami się odstawiali, nic na siłę. Mikołaj po 12 miesiącach, a Nikodem po 10. Nowe smaki i tak jakoś to samoistnie przeszło. Ja uwielbiam karmić piersią. Nigdy nie miałam z tym jakiś problemów zdrowotnych, chociaż też musiałam walczyć o pokarm( raz po odstawieniu Mikiego, żeby mu bilirubina spadła, a dwa razy, bo po cc i też łatwo nie było). Mój też chyba więcej teraz niż ja :zawstydzona/y:
 
reklama
Dziewczyny też k armilam piersią Ale nie ma co panikowac bo różne są sytuacje.
Czasami zdrowie matki nie pozwala na karmienie.Czasami nie ma kobieta pokarmu więc mm to też rozwiązanie dobre tyle że droższe. ...
 
Do góry