reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ale nie mówicie tu o poduszce do karmienia w literę c tylko o takiej większej tak?

Needi ja mam taką ImageUploadedByForum BabyBoom1450294494.916290.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1450294494.916290.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1450294494.916290.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 43
To nie dobrze jak kiepsko! Staraj sie byc dobrej myśli ;) bobas przecież czuje Twoje emocje a przecież chcesz miec szczęśliwe i uśmiechnięte dziecko czyż nie? Także matka! Uśmiechaj się i nie smęć więcej! Wszystko bedzie dobrze. Ja poduszkę mam mniejsza niż Ty wstawiłaś.
 
Dziewczyny oczywiście puls się waha i jeżeli macie powyżej 100 to nie ma czym się martwić bo kwestia indywidualna, mówią ze nawet do 180 jest normalny. gorzej jak jest poniżej 100 ale u nas to niespotykane wiec każda z nas jest juz o ten krok do przodu i nie powinna się zamartwiac ;-)
 
Venicee troszke postraszylas tym brakiem udzielania się na forum :p
Angelika1989 witaj i spokojnej ciąży życzę.
Julka ja ostatnio zaliczyłam się do tych "5%" a puls dziecka miałam 130 wiec bać się będę do samego końca.
 
Właśnie tak sobie tłumaczę i wmawiam :) skutek? Jak nie jestem sama w domu i mam towarzystwo to myślenie całkiem spoko, a jak zostaje sama z synem to pomimo całej jego pozytywnej energii i uśmiechu myśli są bardziej pesymistyczne. Ale... walczę z tym!
Taka mniejsza to.miałam do karmienia małego. Tej dużej nie kupowałam ale opinie ponoć ekstra:)
 
reklama
Do góry