reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Jestem jestem ....DZIĘKUJĘ tym co pytały :D miłe że myślicie o mnie.
W pon. seniorka tutejsza czyli ja :-D świętowała swe urodziny hehehe :p
Co do pisania jakoś weny nie miałam ,po co buczeć że źle się czuję i wogole humor do d....? Nam tu wesołej atmosfery TRZEBA !
Nie wiem co komu ....postaram się nadrobić...W każdym razie każdej z osobna GRATULUJE dobrych wieści :D
W sob czekają mnie badania,i oby do wtorku jakoś pomyślnie.
 
Melduje sie i ja :) wróciłam juz od rodzinki do domku, zrobiłam tam pyszne pierogi na święta i golabki wiec zajadam! :) cieszę sie, ze u Was wszystko dobrze - bez złych wieści... Ja tez polecam ta poduszkę co prawda ja mam ze smyka ale tez a literkę c. Możecie sobie dziewczyny zamowic je pod choinkę :)
 
Venice dobrze ze się odezwałaś ;-) ja dzisiaj mam problemy z pulsem, cały czas czuje ze mam wysoki i przez to wybudzalam się non stop z drzemki :-(
 
Ostatnia edycja:
Witam Was ślicznotki <3
ja też dołączam do lipcówek 2016
jest to moja 1sza ciąża i boje się, że poronię :/
byłam dzisiaj u gin i widziałam serduszko i ruchy rączkami i nóżkami :)
kolejny termin badać 5.01. jak już będzie 12 tc...

Czy którąś z Was już męczą zaparcia? :baffled: Jak z tym walczycie ?
Pozdrawiam:-)
 
Witaj Angela :) tez kolejna wizytę mam 5.01 :) i tez to moja 1 ciąża, u mnie wg ostatniej miesiączki bedzie to początek 14 tyg. Nie bój się już, że poronisz czym bliżej końca 1 trymestru tym podobno bezpieczniej... A jeśli chodzi o zaparcia to ja nie mam tego problemu, ale staraj się dużo pić i jedź surowe warzywa i owoce, jedz regularnie.
 
Dziewczyny podobno od 9 tygodnia ciąży i z odpowiednim pulsie serca dziecka ryzyko poronienia to niecałe 5% także spokojnie i nie zamartwiajmy się na zapas ;-)
 
reklama
Do góry