reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Paula witaj :)

Dziewczyny macie jakieś sposoby na podrażnione przez wymioty gardło?

Jolcia.....bidulko Ty.....jak mi Cie szkoda..... Może spróbuj szałwię? Zaparzyć, dodać sok z wyciśniętej cytryny (tylko dla smaku, bo szałwia niesmaczna)..... miód podrażnia.... Na ból gardła pomagały mi takie tabletki ISLA - na ból gardła, ale one tak otulają gardło....

No mi jeden i drugi lekarz kazał przyjść za 4 tygodnie i ze nie ma sensu wcześniej wiec nie wiem od czego to zależy

Mój doktorek co 4-5 tygodni, dopiero pod sam koniec częściej..... Teraz też mam nadzieję nie będzie mi kazał częściej latać

Venice - gdzie TY?????????????????????
 
reklama
No mi jeden i drugi lekarz kazał przyjść za 4 tygodnie i ze nie ma sensu wcześniej wiec nie wiem od czego to zależy

Ja nie mam pojęcia dlaczego mój każe mi tak często, wypisał skierowanie na badanie krwi i moczu i stwierdził, że jak już będę w szpitalu w laboratorium to mam do niego przyjść. Ale tak sobie myślę, że może go martwić moje serce.. Ostatnio bije jak oszalałe..
 
Do góry