reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja dodaję do np naleśników z butelki i nic mu nie było ale tak do picia nie dawałam jeszcze
 
reklama
u nas czas tak zapiernicza ze nie wiem kiedy to zleciało bo dopiero zastanawiałyśmy się co na dzień dziecka kupić a tu już zakończenie roku za tydzień...no kiedy ten czas leci???
w poniedziałek musze iść do pracy załatwić formalności
Ksawerek jest szczesliwym posiadaniem kolejnych ząbków czyli ma już 9 wszystkich:)
Uwielbiam patrzeć jak je:) tak pięknie nie umiem tego opisać:) to trzeba zobaczyć:)
 
Julia 9 ząbków? :) My mamy tylko dwa, ale widzę, że zaraz pojawią się kolejne dwa na górze, a szpara między nimi będzie stąd do tamtąd :)

Ja nie dawałam krowiego mleka bezpośrednio, ale zjada już różne produkty, które je zawierają. Dobrze, że przeczytałam o naleśnikach, dzisiaj zrobie mu chyba placki z płatków owsianych :)
 
Witajcie
I znowu niedziela oby tylko nie padalo[emoji5][emoji5]
Julia 9 ząbków? :) My mamy tylko dwa, ale widzę, że zaraz pojawią się kolejne dwa na górze, a szpara między nimi będzie stąd do tamtąd :)

Ja nie dawałam krowiego mleka bezpośrednio, ale zjada już różne produkty, które je zawierają. Dobrze, że przeczytałam o naleśnikach, dzisiaj zrobie mu chyba placki z płatków owsianych :)
Hope tak ma 1,2,4 na górze i jedynki i jedna dwójkę na dole [emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki Iwona za zaproszenie. Kto wie, moze bede w okolicy kiedys :)

U nas o dziwo noce sa lepsze, ale łobuz ma problem z drzemkami w dzień. Czyli prawie jak zwykle :p Na szczescie humor ma bajeczny i nawet sie sam pobawi, wiec jakos daje rade, ale wieczorami jest juz maksymalnie przemeczony biedaczek. Wczoraj np nie spał od 11:30 do 19 :( Nie chciał drzemać.

Wakacje miałam nad Jeziorskiem spędzić, ale jednak padło na Uniejów. Dzięki Kamejka za namiar na domki, akurat były wolne w sierpniu :) Jedziemy całą gromadą, ja, mąż, synek i teściowa :) Oby pogoda dopisała. Będą dwie babcie na miejscu to może z mężem będziemy mieli czas dla siebie!!
 
Hej Dziewczynki, co u Was?
Jestem już rok (albo trochę ponad) z Wami ;)
Powiem Wam coś śmiesznego, mój maluch maszeruje po podłodze drewnianej i chce zjadać słoje :) Już robi to ponad tydzień i nie wiem co mu się w tym podoba jak to tylko inny kolor. Wczoraj zaczął mówić dada więc mamy postęp.
Sara też lizała płytki, a w kąpieli lubiła sobie polizać pianę ;) Dziecko poznaje świat poprzez smak, więc chyba są to widoczne objawy tego.

Ja nie dawałam krowiego mleka bezpośrednio, ale zjada już różne produkty, które je zawierają. Dobrze, że przeczytałam o naleśnikach, dzisiaj zrobie mu chyba placki z płatków owsianych :)
Placki i naleśniki są super do jedzenia, Sara lubi i potrafi je jeść :) Daję jej coraz częściej kawałki, ale nie wszystko ogarnia, ogólnie za bardzo nie żuje tylko połyka, więc nie mogę jej dać np. makaronu albo warzyw w słupkach.

U nas o dziwo noce sa lepsze, ale łobuz ma problem z drzemkami w dzień. Czyli prawie jak zwykle :p Na szczescie humor ma bajeczny i nawet sie sam pobawi, wiec jakos daje rade, ale wieczorami jest juz maksymalnie przemeczony biedaczek. Wczoraj np nie spał od 11:30 do 19 :( Nie chciał drzemać.
Może taki czas, może ma za dużo bodźców, a może trzeba coś zmienić z drzemkami. Sara teraz ma 2 drzemki, bo na 3 nie szła za bardzo i też była zmęczona wieczorem. A bywają dni, kiedy prawie cały dzień nie śpi.

@kamejka , jak tam rehabilitacja Natalki? Są jakieś postępy?
Jakie macie pomysły na Dzień Ojca?
 
A u nas dalej smutno.
Pierwsze Wikus miał angine która przerodziła się w zapalenie uszu. Tydzień czasu zastrzyki.. niby przeszło a po dwóch dniach po zastrzykach wróciło. Obecnie zaczelismy 3 tydzień choroby i nowego antybiotyku i pojawiły się w buzi afty i plesniawki :( no i oczywiście zęby! Także ten, cieszcie się ze zdrowych dzieci bo mi już serce peka!
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
My pozazdroscilismy i dziś też wybraliśmy się do Borysewa. Młody zachwycony ale po licho matka go do zoo targala jak on zakochał się w kozach, które pewnie u sąsiadów bym znalazła :-D Chociaż lwy go nauczyły łaaaaa krzyczeć i zdzieral gardło je udając w drodze powrotnej. Zasnął za to powtarzając meee.

Nafoczka współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia może antybiotyki nie były trafione?
 
Do góry