reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Agula wszystkiego naj Kochana. Sił, radości i uśmiechu :-*
Karola pięknie Młoda się rozwija. Moj robi co chce i kiedy chce, nic na zawołanie. Z bajek ogląda jedną króla Juliana.
Lila kiedy zaczęły się tworzyć grupy na fb wiedziałam że bb zostanie dla nielicznych ale to nie znaczy że musi zniknąć ;-) i w małej grupie siła. Wiem że niektóre dziewczyny czytają ale już komentują w swoich grupach. Trudno.
Niestety lekarz wyrwał się z powiadomieniem o płci. Zawsze chciałam wiedzieć to chyba uznał że i tym razem. Nici z niespodzianki, będzie chłopak
 
reklama
My się dalej kurujemy, kurcze no dalej kaszle grrrr. Osluchowo jest ok ale jak do niedzieli nie przejdzie to mamy się znowu pokazać. :(

Lila a jakie piosenki słuchacie? Podrzuć jakieś fajne, wystarczy tytuł :)
Filip też jest znudzony zabawkami, jeszcze ja ją się z nim zacznę czymś bawić to chwilę się zajmie a tak to w ogóle nie podchodzi. Fajna jest moja poduszka rogal bo się na niego wspina, a tak to wymyslam na bieżąco, dam w kuchni jakąś miseczki, durszlak i się pobawi chwilę, paczka chusteczek, tubke kremu to są najlepsze zabawki. Ogólnie wszystko jest na chwilę i rzuca. Też myślałam czy by jakiejś nowej zabawki nie kupić ale właśnie czy jest sens? Zachwyt będzie przez 5 min i koniec.
Z tv cały dzień albo wyłączony albo ekran wygaszony, a jak jest włączony to czasami go zainteresuje a czasami zerknie i idzie dalej. Z bajek to podczas inhalacji puszczam pszczólka mają, cieszy się na początku i zaraz się nudzi.

Basiajulka ale to chcesz wrócić do starej i w między czasie coś szukać czy w ogóle tam nie wracać?
Iwona35 gratulacje. Fajnie bo wszystko będziesz miała po Nikodemie:)

Dziewczyny jak staralyscie się o dzieci to z myślą o konkretną płeć? tzn tu przed owulacji tu w trakcie itp? I wam się udało?
 
Z którego jest Sara?
Sara jest z 21.07 :)

Niestety lekarz wyrwał się z powiadomieniem o płci. Zawsze chciałam wiedzieć to chyba uznał że i tym razem. Nici z niespodzianki, będzie chłopak
Gratulacje Iwonka :)

Basiajulka ale to chcesz wrócić do starej i w między czasie coś szukać czy w ogóle tam nie wracać?
Dziewczyny jak staralyscie się o dzieci to z myślą o konkretną płeć? tzn tu przed owulacji tu w trakcie itp? I wam się udało?
Plan jest taki ;) W lipcu pójdę pogadać z szefem, co ja będę teraz robić, bo na moim miejscu jest dziewczyna i ona zostaje, więc albo będziemy robić to samo, albo może ja coś innego - nowe rzeczy powstały/powstaną przez ten rok i pogadam czy się z tym wiąże podwyżka. Jeśli nie, to myślę popracować chwilę i szukać czegoś nowego. Ale kto wie jak wyjdzie.
Ja zaszłam w ciążę w czasie teoretycznego czasu na okres, więc myślę, że takie "planowanie" płci nie wychodzi ;)
 
dziewczyny administracja poprosiła nas o to by każda z moderatorek zamieścił w swoich wątkach pewne ankiety, będą one co jakiś czas się pojawiać a później będzie podsumowanie ich. Teraz jest to test wózków. Myślę, że pomysł fajny bo pamiętacie ile miałyśmy problemów z zakupami? A tu nie ma reklamy, narzucania modeli przez sponsorów, same opisujemy co mamy w domu i myślę, że jesteśmy już mądrzejsze o czas użytkowania i znamy prawdziwe wady i zalety.
My moderatorki pomagałysmy w konstruowaniu pytań. Później będą kolejne artykuły. TEraz wózki. Bardzo , bardzo Was proszę o pomoc w wypełnieniu. Niedużo czasu zajmuje.

Załozylam nowy temat: ankiety i tam będę wrzucać te od administracji i pilnować by inne ankieterki psycholożki nic nam tam nie dorzucały:)
 
Cześć dziewczyny, podczytuje Was regularnie.

BasiaJulia my też nie siedzimy stabilnie, sam mały nie siada. Kręci się tylko wokół własnej osi. Każde dziecko inaczej się rozwija. Liczę, że przyjdzie taki dzień że wszystko Nasze dzieci nadrobią :)

Dzisiaj podjęłam decyzje o zakończeniu kp. Smutno mi z tego powodu :( ale po wprowadzeniu stałych pokarmów u mnie biust wrócił do rozmiarów z przed ciąży. Zanim małemu coś poleci to długo musi ssać pierś, a jak zacznie coś lecieć to jest tego malutko. Poza tym teraz już to wygląda inaczej bo on ciąga pierś i zgniata ustami, a do tego kopie mnie nogami :)

Kupiłam mu wczoraj nową zabawkę i nawet nie wiecie jak on się jej boi. To jest pszczółka, ma takie same kolory jak inne zabawki, ale mówi proszę, dziękuję itd. i chyba to go przeraża. Śmieszne jest dla mnie to, że ona tak na niego działa:) jak ją zobaczył to od razu zaczął płakać ze strachu, inaczej niż zawsze. Więc ją schowałam :)

Iwona35 gratulacje :)!
 
Iwona zleci ci nawet nie będziesz wiedziała kiedy. A chlopcy beda szczesliwi bo beda miec kompana do zabaw i wyglupow, a kiedys wspólnych wypadow ;) zazdroszczę!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry