reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej. Wiecie że to tak beznadziejna pogoda tak nam psuje nastrój. Dziś niby lepiej bo u mnie słońce świeci.
Mnie też co chwile kryzys dopada. Mam takie dni że myślę że mój syn mnie nie lubi, nie umiem go rozsmieszyc choćbym na głowie stawała jego to je rusza, a tatuś tylko w drzwiach się pojawia i już uśmiech od ucha do ucha ale już kiedyś o tym pisałam.
Jak tylko dopadnie mnie dół to od razu zimno na ustach mi się robi :baffled:
A czasami że non stop marudzi. Ale i tam Toteczka jest moja bohaterka :tak:

Do tych nieprzespanych nocy, miliona pobudek chyba trzeba się poprostu przyzwyczaić. Bo co innego zrobić?
Wczoraj w ciągu godziny miał 3 pobudki i płacz jak do łóżeczka odkładałam. Może do 18 roku życia nie będzie ze mną spac:p już próbowałam go po każdym karmieniu odkładać ale mija godzi a w łóżeczku i pobudka.
Wkurza mnie mąż. Bo co wieczór mówię przyjdź do mnie spać. A ten ma wymowke że filip się zaraz obudzi, że zacznie chrapanie i go wygonie i nie chce tak latać w nocy góra dół bo musi się wyspać. Więc już ie pamiętam kiedy z mężem spalam w jednym łóżku!
 
Maamba mogłabyś napisać jak objawiała się u Was alergia na białko mleka krowiego? Jeszcze chyba kogoś dzieciaczek też to ma?

U nas zaczęło się od wysypki na szyjce. Dostał maść triderm bo pediatra stwierdziła że to potówki z wysypka niewiadomego pochodzenia. Jak maść odstawiłam to wszystko wróciło plus plamki przy paszce i w kupce był sluz. Pediatra stwierdziła że może ma uczulenie na laktoze. Poradziła pić mleko bez laktozy ale nic to nie dało bo wysypka się nasiliła. Najpierw są to pojedyncze krostki, później zlewają się w czerwona plamę. Po świętach było najgorzej bo było bardzo wysypana brzuszek, paszki,zgięcia łokci i kolan do tego pieniące kupki z krwia.
Ser żółty chyba jest najbardziej alergiczny. Jak do 3mca jadłam wszystko i dopiero w 4 mcu wyszły te wysypki.
Teraz używam fajne masło dermedic linum Emolient. Filipkowi bardzo pomaga. 2 dni i czerwone plamy znikają.
 
U nas pobudki są, ale sobie pogada i zaśnie ;) Za to boję się wstać do łazienki, bo od razu się budzi ostatnimi dniami na najmniejszy ruch (ja też tak mam) :(
 
U nas były takie suche czerwone placki na policzkach,nogach i rękach. Lekarz stwierdził że najprawdopodobniej nietolerancja laktozy i odstawilam nabiał. Do dzis unikam ale od jakiegoś tygodnia zaczynam jeść i nie widzę zeby cos sie dzialo.
My dostaliśmy tez wtedy maść. Juz nie pamiętam po jakim czasie placki zniknely.
 
Witajcie.
Ja zauważyłam, że Wikusia lepiej śpi jak nie dostaje mm. Od dwóch dni tylko pierś plus obiadek i śpi wieczorem po 4-5 godzin, a tak się budziła co godzinę. Zmieniam mleko na HA, bo jak jestem w pracy to pić musi, nie odciągne na cały dzień i zobaczymy jak będzie.
 
reklama
Do góry