reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie;-)
ja też wybieram sie do fryzjera i myślam o sombre,żeby na wiosnę coś zmienic;-)
ale nie wiem kiedy znajdę czas,bo jak zaczęłam wiecej pracowac to cięzko mi juz znależć czas dla siebie,ale może w piątek chociaż z godzinkę na jakies zakupy(dla siebie)wynajdę;-)
wogóle mamy tyleeee pracy,nic tylko siedzieć od rana do wieczora ale postanowiłam ze narazie 4-5 dni po 5-6 godzin,nie ma co szaleć;-)

Aga30+wytrwałości w rehabilitacji
Gwiazda super wieści;-)

Dziewczyny głowy do góry,niedługo przyjdzie wiosna a z nią napewno poprawią się nasze humory;-)

mam znów rozpie...dziel w domu bo musieliśmy wymienic kanbinę prysznicową,co było nieplanowane i jutro mam wolne ale zato sobie bedę sprzątać;///////

Agula u mnie z koleżankami też krucho,najlepsza przyjaciółkaa ma 3 miesięczne dziecko wiec wałkujemy temat dzieciaczków i wszystkiego co z nimi związane na okrągło i nie ma szans na inny temat a na jakieś wyjscie to już wogle.natomiast pozostałe koleżanki, bezdzietne odkąd ja mam Zosię to nie są zbyt chętne na spotkania towarzyskie,wpadają tylko na kawę od czasu do czasu i tyle(widocznie je nudzę,albo porostu mi zazdroszczą małej kruszynki;D

Toteczka jaki piękny prezent,u mnie kwiaty i czekoladki,Zosia też dostała różyczke;-)
 
reklama
Toteczka- pokaż pierścionka :D jestem ciekawa.

Pisalam na fb o robalach w materacu Anki.
Kupilismy juz nowy. Prania to dzis miałam tyle, ze nie mam gdzie powiesic wszystkiego.

Martus- ja z Bydgoszczy :)
Iwona35- jak się czujesz?

Dzis dostałam rafaello od męża a Anka chrupki :D
 
Witam!

Iwona, dzięki. U nas chlor chyba normalnie, ale uczą pływać od 3 m-ca, to już chyba można. Znasz już płeć? Może nie będę tak dopytywać, jak już poznasz to napisz, co? Strasznie ciekawa jestem, ale w sumie nic nie obstawiam. Masz jakieś przeczucia albo chciałabyś konkretną?
Julka, o proszę! No i w ten sposób podniosłaś mnie na duchu! Ściskam!

Czytam dalej.
 
img_prod12580_0_o.jpg
 

Załączniki

  • img_prod12580_0_o.jpg
    img_prod12580_0_o.jpg
    48,2 KB · Wyświetleń: 345
Ewa z tatą w łozku a ja staram sie cos sprzatnac, kurzu tyle ze pisac idzie, u Was pewnie czysciutko. Nie wiem czy pisalam.ale my bylismy z Ewa w zwykl aquaparku jesli chodzi.o chlorowana wode.
Aga bardzo mi przykro, ze Ania musi tyle wycierpiec a jeszcze zakaz noszenia to wogole tragedia, powiem Ci ze nam rehabilitant zakazywal nosic Ewe w pionie bo cos tam miesien wyprostny ble ble a ona inaczej wrzeszczala I co.
Hope:) a mialam kryzys ale dzis mimo, ze Ewa duzo spala to bardzo dala popalic to mam sile na sprzatanie.
Nieufna a w aptece pytalas? Sprawdze jutro w naszych hurtowniach bo ide do pracy po PIT.
Pierscionka nie wymienilam bo jednak maz dla mnie go wybral I od serca fany, przyzwyczaje sie choc zawsze myslalam, ze mamy identyczny gust.
Maamba2 ze niby ja bohaterka??? Buhahaa:-)
Nie pytałam, ale na 99% nie ma.
 
Toteczka, ładny pierścionek ..... nawet bardzo, super prezent. Mi mąz kupił lody i słodycze, bo stwierdził, że muszę przytyć buahahaa. Kwiatów nie kupuje,bo zaraz by się koty dorwały ;)
Moja niunia już spi od 19.00 i niech śpi, jak najdłużej, bo ja jutro pobudka 5.45 i do roboty.
 
Gwiazda! Gratuluję! Bardzo fajnie! Planowaliście? Wiesz już jakiej płci? Na kiedy masz termin?
Groszkowamama - podoba mi się Twoje podejście! Nie teraz to później, nie idzie to po co siebie i dziecko męczyć. Ściskam Ciebie i głowa do góry, w końcu kiedyś z tego wyrośnie :-)
 
Ja dostałam kwiatki i wazon, bo na urodziny dostałam kwiaty i nie miałam wazonu. Z racji tego, że umawialismy się, że walentynek nie obchodzimy to były od syna :p a nie obchodzimy bo oboje mamy w lutym urodziny i jeszcze rocznicę, w tym roku 10 już ;) tak więc za dużo okazji :p
 
reklama
Witajcie wieczorna porą. Dziecko mi dzis długo zasypało, chyba z 40 minut, ale w koncu padł i ja mam chwile dla siebie, miałam ogarnąć troche ale w zasadzie stwierdziłam ze nie jest tak źle (mojego męża nie ma wiec nie ma kto brudzić [emoji14] ) pranie zrobiłam więc jutro tylko wyprasowac. Gotowac nie gotuje bo dlasamej siebie to bezsensu wiec z głowy. Od jutra podobno temperatura na plusie także spacerki wrócą do codziennosci ;) maz poszedł spac bo wstaje bo 4 i porozmawialismy tylko 10 minut przez caly dzien.
Gwiazda gratulacje! No to jest was dwie, chyba ze ktos jeszcze??? ;)
Dobrej nocy ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry