reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Aaa napisałam że przesypia noce...sprostowanie śpi do 3.00 a potem walka ze snem a mnie w tym czasie szlak chcę trafić bo to oznacza co najmniej 3 godziny bez snu [emoji36] bardzo często niestety tak jest
 
reklama
Heeej!
My wstałyśmy. Nocka jak zwykle..kręcenie, jedzonko 2 razy (kiedy nastapi koniec).
Teraz bawi sie a ja jem sniadanie.

Nic mi sie nie chce ostatnio.

Aga-do usług :D dobrze, ze wracasz do zywych.

Wczoraj bylismy u szwagra powiercic cos w scianie i Ania bała sie okropnie. Oczywiscie z 30min zrobiło się 1.5godz.

Ciekawa jestem czy moj maz w sob pracuje. Oby nieee...
 
Wiecie miło że nie tylko u nas takie problemy ze snem :D
Wczoraj Filip zaszalał i pospał w dzień ciągiem 1h. Aż bałam się ruszyć z kanapy po znając życie dałabym krokami a ten już oczy otwarte. Wieczór miał bardzo udany, wybawił się, zaczął stawać na czworaka i się bujać przód tył.
Ale za to w nocy kilka pobudek, jak nie chciała dać cycusia to wrzask więc chyba jest głodny. O 5 koniec spania jeczenie, prężenie itp itd dzień jak co dzień. Ja to się boję że to się nigdy nie zmieni :(

Aga no mały klocuś, śmieje się że zaraz będzie kwadratowy jak mama śmietana karmi :D
 
Moj synek tez vkiepsko spal, a o 5 na rekach u mnie bo miał katar i trzymalam go w pozycji siedzacej, on sie troche przespal ale za to ja nie ;) zaraz jade do lidla wiec musze sie ogarnac

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
my już w lidlu obkupione, bodziaki i spodnie na 74/80

Aga, Agula - ja z mamą miałam zawsze super relacje i jak byłam w ciąży to wszystko cudnie, jak to ona się nie może doczekać wnuczki, niestety mimo, że mieszkamy 10min samochodem od siebie to widujemy się raz w tygodniu (najczęściej u babci....) i wtedy ponosi chwilę małą i starczy. Szkoda mi tego bardzo i nie ma dnia żebym o tym nie rozmyślała, dodam że moja mama jest młoda ma 46lat -co jej nie usprawiedliwia w żaden sposób:-( :(
Maamba - u nas problemy okropne od kilku dni z usypianiem w ciągu dnia, kiedyś to była minutka, mała dostała smoka i już jej nie było, teraz kręci się, obraca na brzuch, marudzi, minimum pół h do godziny zanim zaśnie. I tak samo siedzę potem jak na szpilkach ;)
Lila - a ile Twoja córeczka waży? I od kiedy podajesz inne jedzonko nić cycuś?
Moja tylko 7 kg i jak czytam ile wasze dzieciaczki ważą, to wydaje mi się to bardzo mało
 
Hej :)
my już w lidlu obkupione, bodziaki i spodnie na 74/80

Aga, Agula - ja z mamą miałam zawsze super relacje i jak byłam w ciąży to wszystko cudnie, jak to ona się nie może doczekać wnuczki, niestety mimo, że mieszkamy 10min samochodem od siebie to widujemy się raz w tygodniu (najczęściej u babci....) i wtedy ponosi chwilę małą i starczy. Szkoda mi tego bardzo i nie ma dnia żebym o tym nie rozmyślała, dodam że moja mama jest młoda ma 46lat -co jej nie usprawiedliwia w żaden sposób:-( :(
Maamba - u nas problemy okropne od kilku dni z usypianiem w ciągu dnia, kiedyś to była minutka, mała dostała smoka i już jej nie było, teraz kręci się, obraca na brzuch, marudzi, minimum pół h do godziny zanim zaśnie. I tak samo siedzę potem jak na szpilkach ;)
Lila - a ile Twoja córeczka waży? I od kiedy podajesz inne jedzonko nić cycuś?
Moja tylko 7 kg i jak czytam ile wasze dzieciaczki ważą, to wydaje mi się to bardzo mało
Moja 7.500 waży też niedużo ogólnie jest raczej drobna
 
Antek 9200g :D. Też już się obkupiliśmy w lidlu, kupiłam spodenki, bodziaki i skarpetki bo Antoś ma grubaśne nóżki i wszystkie skarpetki ciasne, a tam mają takie fajne bezuciskowe.
 
reklama
Dziewczyny!
Padam na cyce...chciałam załatwić sobie trenera personalnego i zacząć coś robić. Słuchajcie tego. Napisałam na jednej grupie w mieście kogo polecają i napisałam do tych osób. Jedna trenerka kazała mi przychodzić z dzieckiem na trening jak nie mam jej gdzie zostawić (już to widzę) i zawołała 30 treningów po 80zł jeden?! Myślałam, że zemdleje.
 
Do góry