reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Paula, trzymaj sie! To minie na pewno! :)
Tez nie mam ostatnio najlepszych dni. Maly z tym jedzeniem cuduje, przeziebiony byl, ze spaniem niewiele lepiej.. I siadlo mi samopoczucie strasznie.

Taq, ale sie zalatwilas z ta piersia. Moze jak przestaniesz karmic to one jakos sie wyrownaja? Jak nie to pewnie kolejne dziecko i karmienie z tej mniejszej cos pomoze :p
Ja tez duzo karmilam z jednej piersi, i faktycznie byla mala roznica w rozmiarze, ale teraz juz nie widze roznicy.

karnadkor, zdrowka!!

Maly po tym jak zjadl podczas drzemki przespal biedaczek 2.5h (wczesniej nie mogl drzemac). Poszedl spac okolo 20 i spi. Dostal mala butle na noc i zobaczymy jak jutro bedzie.
Jutro tesciowa przyjdzie i jesli maly bedzie ok to pojdziemy do przedszkola, jak nie bedzie ok to pojde sie zdrzemnac :p
 
reklama
Zjadl bez problemu i spi sobie! (Niedwno go ululalam do drzemki).
Dzieki Karolina za ten pomysl! Nie wpadlam na to wczesniej.
Moze troszke snu nadrobi, bo dzis drzemki tez cos mu nie wychodzily.
Taki się cieszę! Super!
Iwona, też chciałabym, żeby zaczynała jeść jak my, ale ja to mam cykora, najpewniej się czuję z tymi słoiczkami.

A są takie deserki z twarożkiem od 6 miesiąca, dawała już któraś?
My jemy przetwory mleczne.
Przywolana do porzadku odzywam sie. Maly mi dal popalic w nocy, marudny jest I padam na twarz, maz wroci w czwartek wiec zlapie troche oddechu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzielna kobieta!
U nas dzisiaj taka sytuacja w nocy :ja karmie piersia Zosie i ona coś tam zaplakala , a mój mąż przez sen:to jest dla niej zagorace :-D

Ja na szczęście przy kp wszystko jem i nigdy małej nic nie było, jeśli dziecko reaguje na to co mama zjadla to napewno jest uciążliwe, nie zazdroszczę.
Haha. Dobre!
Ja też karmìąc piersią jem wszystko i piję kawę
Witam.U nas masakra.Starsza już ok,ale do końca tygodnia będzie w domu.Z Kornelią byliśmy wczoraj znowu na wizycie,bo nic się jej nie poprawiło a wręcz bylo gorzej.Dostala kolejny antybiotyk,prednizolon w czopkach i nebulizacje.Niestety lekarz stwierdził alergię,wiec zyrtec ma brać do wizyty u alergologa.Miałam nadzieję ze ja ominę astama ale wygląda na to że nie.ma obturacyje zapalenie oskrzeli ze świstami astmatycznymi.Czyli identyczne jak ze starszą bylo_Od 16 dób nie przespalam 2 godz ciągiem ba, nawet chyba godziny.Zliczając może 4-5 godz na dobę .Ale w d....ze mną.Boli mnie ze dziecko się męczy.Do tego wyszly nam 2 zęby,co tez ja oslabia.na szczęście mimo choroby dobrze przybiera.Wczoraj 7mcy nam pyknęło waga 10,930 wzrost 81cm
Zdrówka życzę.
 
Hej to my.

U nas niby noce ok ale kreci sie i rowno 6:50 oczy jak 5zl. W nocy musze byc cicho bo co puknę, stuknę to sie kreci.

Ania ma bzika na punkcie zostawania samej w pokoju. Moja noga stanie przed i jest ryk jak oparzona. Jestem tym juz zmeczona. Nie ma spokoju :(

Chorym zdrówka.
 
Hope Filip ma skaze.
Też jadłam do 3 mca wszystko a dopiero później wyszło uczulenie.
Ojj ale połamana wstałam po nocy. Sukces Filip spał w łóżeczku od 19.40 do prawie 24. A później ze mna. Jadł chyba 5 razy.

Taq też tak miałam na początku karmienia lewą większą (ona jest bardziej wydajna) prawa mniejsza.

Flammie fajnie ze zjada więcej, tylko żeby się nie nauczył jeść tylko na śpiocha a w dzień tyle o ile. Już kiedyś pisałam ale moja siostra tak się załatwia, jak jej cora nie chciała jeść to dawała na śpiocha a w dzień jadła po 30 ml a mała pomyliła sobie noc z dniem i teraz mała ma 1,5roku i dopiero co oduczyła ja nocnego jedzenia i wreszcie potrafi zjeść normalny posiłek w dzień.

Karnadkor ale u was się porobiło. Długo musisz czekać na alergologa? Zdrówka dla dzieciaczków.

Agula to jest chyba lek separacyjny.
Filip ma takie momenty że nie chce z rąk zejść. Co go położę, posadze to wrzaski a na rączkach super ekstra i nos mnie mamo.
Jak wychodzę z pokoju to udaje lokomotywe ciuch ciuch ciuuuuchciuuuuh on się tym zainteresuje albo jak zaczyna krzyczeć to się cofam i robię kilka razy akuku i sobie idę. Tak jak by zapomina że wyszłam.
 
Cześć dziewczyny, jeśli nie macie nic przeciwko chciałabym do Was dołączyć :)

Podczytuje już od jakiegoś czasu, starałam się Was poznać zanim napiszę pierwszy raz.
Mam na imię Marta, 12 lipca urodziłam córeczkę - Olusię (to moje pierwsze dziecko), poród nie należał do łatwych (zakończony vacuum, mała przyduszona pępowiną...) na szczęście teraz jest już wszystko dobrze, zapominam o początkowych stresach i nerwach czy aby na pewno wszystko dobrze.
Ola jest raczej grzecznym dzieckiem, jest na etapie ciągłego przewracania na brzuszek. Karmię piersią i od miesiąca rozszerzamy dietę. Ząbków brak, w nocy budzi się na cycka średnio co 3h :eek:

Miłego dnia.
 
Ja też karmię piersią i wcinam czekoladę, a kawkę na początku piłam z cykorią taką słabszą, teraz piję zwykłą rozpuszczalną z mlekiem raz dziennie. Jak wypiję po 15 to nie mogę spać :D U nas nocki w miarę się unormowały, ale Antoś dostaje od trzech dni pedicetamol na noc. Przez dzień straszna maruda, tylko ręce pomagają :( .....o właśnie się obudził :)
 
Dodam jeszcze, że jestem na etapie wprowadzenia glutenu, nie wiem czy dobrze ale dziś chcę dodać małej pół łyżeczki bezmlecznej kaszki z glutenem Hipp - do jej ulubionej kaszki (sinlac, ona tylko tą akceptuje).
Czy to tak powinno wyglądać i trzeba to robić codziennie? Nie mam o tym zielonego pojęcia.

Ola jak pisałam wyżej jest tylko na piersi, próbowałam podać jej mm i po pierwsze wyskoczyły jej czerwone plamy wokół ust (próbowałam 3 rodzaje mleka, tylko po pepti nie było uczulenia) a po drugie kompletnie nie chce chwycić butelki, jestem więc bezradna i pozostaje mi narazie tylko cyc. Nasz pediatra stwierdził, że mam się nie doszukiwać alergii tylko karmić dalej piersią, skoro nie muszę wracać do pracy i bądź tu człowieku mądry.
 
Hej to my.

U nas niby noce ok ale kreci sie i rowno 6:50 oczy jak 5zl. W nocy musze byc cicho bo co puknę, stuknę to sie kreci.

Ania ma bzika na punkcie zostawania samej w pokoju. Moja noga stanie przed i jest ryk jak oparzona. Jestem tym juz zmeczona. Nie ma spokoju :(

Chorym zdrówka.
U nas to samo. Nie może mnie z oczu stracić.
Hope Filip ma skaze.
Też jadłam do 3 mca wszystko a dopiero później wyszło uczulenie.
Ojj ale połamana wstałam po nocy. Sukces Filip spał w łóżeczku od 19.40 do prawie 24. A później ze mna. Jadł chyba 5 razy.

Taq też tak miałam na początku karmienia lewą większą (ona jest bardziej wydajna) prawa mniejsza.

Flammie fajnie ze zjada więcej, tylko żeby się nie nauczył jeść tylko na śpiocha a w dzień tyle o ile. Już kiedyś pisałam ale moja siostra tak się załatwia, jak jej cora nie chciała jeść to dawała na śpiocha a w dzień jadła po 30 ml a mała pomyliła sobie noc z dniem i teraz mała ma 1,5roku i dopiero co oduczyła ja nocnego jedzenia i wreszcie potrafi zjeść normalny posiłek w dzień.

Karnadkor ale u was się porobiło. Długo musisz czekać na alergologa? Zdrówka dla dzieciaczków.

Agula to jest chyba lek separacyjny.
Filip ma takie momenty że nie chce z rąk zejść. Co go położę, posadze to wrzaski a na rączkach super ekstra i nos mnie mamo.
Jak wychodzę z pokoju to udaje lokomotywe ciuch ciuch ciuuuuchciuuuuh on się tym zainteresuje albo jak zaczyna krzyczeć to się cofam i robię kilka razy akuku i sobie idę. Tak jak by zapomina że wyszłam.
Mila na śpiocha je pierś prawie od początku. Teraz inne posiłki je normalnie. Nic jej się nie przestawiło Oczywiście czasami je mleko w różnych warunkach, ale wtedy zawsze rozgląda się i jedzenie jest z pewnością mniej efektywne
Cześć dziewczyny, jeśli nie macie nic przeciwko chciałabym do Was dołączyć :)

Podczytuje już od jakiegoś czasu, starałam się Was poznać zanim napiszę pierwszy raz.
Mam na imię Marta, 12 lipca urodziłam córeczkę - Olusię (to moje pierwsze dziecko), poród nie należał do łatwych (zakończony vacuum, mała przyduszona pępowiną...) na szczęście teraz jest już wszystko dobrze, zapominam o początkowych stresach i nerwach czy aby na pewno wszystko dobrze.
Ola jest raczej grzecznym dzieckiem, jest na etapie ciągłego przewracania na brzuszek. Karmię piersią i od miesiąca rozszerzamy dietę. Ząbków brak, w nocy budzi się na cycka średnio co 3h :eek:

Miłego dnia.
Witamy!
 
reklama
Martus90, witaj!

Karolina, dzis mi sie śniliście. Śniło mi się, że odwiedziliście mnie niby przejazdem, ale też by coś pożyczyć. Pamiętam, że wam brokuły do reklamówki pakowałam na droge. Mila sobie siedziała w foteliku w samochodzie, śliczna jak na zdjęciach, troszkę marudziła, a była wielka jak 3 letnie dziecko :p Mieliście jeszcze jedno dziecko i jakiś ludzi z wami.. i coś tam się jeszcze działo, ale już szczegółów nie pamiętam.

Wiadomo, że z karmieniem na śpiocha to ostrożnie, ale jak nie będzie mi jadł tak jak ostatnio to nie ma rady i muszę karmić tak by jadł.

Dzis spalam moze 3godz. Synek spal tak jak zawsze, tylko ja poszlam spac o 1:30, bo maz pozno wrocil i nam sie piwa zachcialo i coś na youtube ogladac :p
Wizyte w przedszkolu chyba odlozymy, bo jeszcze katar i troche mokrego kaszlu.
 
Do góry