reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Moj synek dalej nie chce jesc :( Od 6 do teraz czyli 1 zjadl w sumie 120ml mleka i kilka lyzeczek kaszki/warzyw.. Teraz byl czas na obiadek to zjadl 2-3 lyzeczki slodkiego ziemniaczka, butelki nie chcial :( Juz nie wiem co robic. Mialam troszke sliwki w sloiczku to zjadl bez problemu.
Nie martw się. Może to ząbki, a może skok. Przejdzie mu. Wiem, że martwisz się o jego wagę, ale jeśli nic mu poza tym nie dolega, to pewnie zaraz minie.
Dziewczyny, a jak zoltko podajecie?
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja najpierw podałam z ugotowanego jajka na łyżce (średnio jej smakowało). Jak nie to można do kaszki np. dodać, albo z jakimkolwiek warzywem rozgnieść.
 
Flammie a tak myślę, może spróbuj mu podać mleko podczas drzemki. U mnie to się najlepiej sprawdza. Jak się powoli już wybudza to jeszcze na śpiocha daję pierś i wtedy je najspokojniej, tak to ją wszystko rozprasza. Praktycznie zawsze tak robię i pilnuję tego, bo inaczej pewnie też niewiele by jadła.
 
Basiajulia ja na śniadanie platki z jogurtem albo ser biały z rodzynkami. Na kolacje zazwyczaj kanapki albo obiad dojadam :-)
oo ja podobnie :) lubie urozmaicac sobie posilki i do musli czesto dodaje owoce ;) kupuje ostatnio tylko takie musli, w którym nie ma curkru. To od Sante jakoś mi nie pochodzi. Jest za to fajny sklep, w którym można samemu wybrać skladniki. Skomponuj musli to dobra opcja dla wszystkich chcacych zdrowo jesc, ale takze dla tych wybrednych - jak ja ;)) brałam już od nich owoce: banany, brzoskwinie, jabłka a także płatki kokosowe
 
witam :)Poczytałam trochę:)
Widzę że teraz na tapecie są próby żywieniowe:)(oprócz snu;) ). Nikodem je praktycznie to co my, tylko, że jemu odlewam zanim przyprawię lub dodam smietany. Jestem przeciwniczką podawania nabiału przed ukończeniem roku. No i nie je smażonego, pieczone czasami dostanie. Z apetytem roznie bywa. Czasami zje cały podany obiad, czasami nawet nie ruszy tego co wczesniej wielbił. Owoców nie podaję codziennie, częsciej warzywa.
 
Iwona, też chciałabym, żeby zaczynała jeść jak my, ale ja to mam cykora, najpewniej się czuję z tymi słoiczkami.

A są takie deserki z twarożkiem od 6 miesiąca, dawała już któraś?
 
reklama
Do góry