reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

ponoć do -10, ale jak jest bezwietrznie.

U nas nocka też ciężka, każda pobudka z rykiem, nie wiem czy ząbki, czy brzuszek. Dziąsełka ma twarde, ale nic tam jeszcze nie widzę, prężył się strasznie, jak na brzuszek, dałam cyca i spokój i tak średnio co godzinę. Nawet oczu nie otwierał, tylko tak przez sen się darł. A i wczoraj mało zawału nie dostałam bo mi dziecko tak jakby przerwę w oddychaniu zrobiło. Jak go usypiam to zawsze jeszcze zostaję w sypialni bo zawsze dojada po około 30-40 minutach to ja sobie was doczytuję. Zdarzało się że tak jakby dłużej nie oddychał, ale to tak kilka sekund, wczoraj to tak z dobre 10 sekund nie było oddechu, aż go szturchnęłam to dopiero tak mocno powietrze złapał, jakby się z wody co najmniej wynurzył. Do północy przy nim siedziałam i sprawdzałam czy oddycha.
Może to bezdechy? Czesto się zdarzają. A płacze jak w końcu złapie oddech?
 
reklama
U nas tez noc fatalna z dwoch powodów. Raz, że mala sie budxiła, dwa to kotka :( od wieczora wymiotuje, nic nie je i widzę, że się strasznie męczy. Mąż mnie wk.... , bo nie chce iść z nia do weta. Zaraz ja idę, a do niego się nie odzywam. Słabo to wygląda:((((((

Trzymam kciuki za kotkę, dziwię się mężowi że nie chciał z nią iść i nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego, skoro zwierzak ewidentnie tego potrzebuje.

Hej, i nas też ostatnio nocki kiepskie a wczoraj Oliś miał cały czas temperaturę 37,4. Trochę marudzi, dziąsełka mocno spuchniete. Ta podwyższona temperatura pewnie przez te dziąsła, Oliś zębów jeszcze nie ma ale pewnie już lada dzień się przebija. Dajecie coś Maluchom przy tak podwyższonej temperaturze?

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Takiej temperaturki się nie zbija, dopiero powyżej 38 bodajże.

Karolina, możesz dać przeciwbólowo paracetamol. Mojej małej jeszcze ząbki nie idą ale pytałam o to lekarza "na zaś" i powiedział że jeśli żele na dziąsełka nie będą działać to można paracetamol dać.
 
Trzymam kciuki za kotkę, dziwię się mężowi że nie chciał z nią iść i nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego, skoro zwierzak ewidentnie tego potrzebuje.



Takiej temperaturki się nie zbija, dopiero powyżej 38 bodajże.

Karolina, możesz dać przeciwbólowo paracetamol. Mojej małej jeszcze ząbki nie idą ale pytałam o to lekarza "na zaś" i powiedział że jeśli żele na dziąsełka nie będą działać to można paracetamol dać.
Czasem tez go nie rozumiem. Ogôlnie nie narzekam, ale czasem go coś w dupe ugryzie i głupieje
 
Dziewczyny ktore inhaluja. Sol fizjologiczna wlewa sie cala ta ampulke czy kilka kropelek? Kupilam w koncu inhalator i chcialabym inhalowac malego ale jestem zielona w tym temacie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko wczoraj płakał, ale to chyba bardziej dlatego że się wystraszył, że go szturchnęłam i się przebudził.
Bo moja tak miała ale sie wybudzała i strasznie płakała bo nie mogła oddechu złapać. Byliśmy w szpitalu na obserwacji ale to trwało kilka sekund więc lekarze nawet tego nie uchwycili więc nie mogli stwierdzić bo musiałby lekarz przy niej 24 h siedzieć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry